Veronica z "Riverdale" będzie mieć nowego chłopaka? Zobaczcie pierwsze zdjęcie z drugiej części sezonu

"Riverdale" (Fot. CW)

0

Czy zamknięcie w miasteczku z powodu kwarantanny to warunki sprzyjające powstawaniu nowych związków? Pierwsze zdjęcie z kolejnego odcinka "Riverdale" podpowiada, że tak!

Pierwsza połowa 3. sezonu "Riverdale" przyniosła nam zamknięcie miasteczka z powodu kwarantanny oraz dwa złamane serca. Choć twórca serialu, Roberto Aguirre-Sacasa, twierdzi, że nie można jeszcze przekreślać związku Veroniki i Archiego, nowe zdjęcie z kolejnego – styczniowego – odcinka serialu, pokazuje nam, że panna Lodge mogła postawić pierwszy krok w kierunku wejścia w całkiem nową relację.

Na zdjęciu opublikowanym przez TVLine widzimy Veronikę i Reggiego wyglądających na zadowoloną parę. Już w ostatnich odcinkach dawało się wyczuć delikatne iskrzenie między tą dwójką, a teraz mamy jego potwierdzenie w formie fotografii.

riverdale-first-look

- Gdy wrócimy, zobaczymy całkiem nowe pary – zapowiada twórca serialu i wraca do związku Veroniki i Archiego. - W mojej głowie i w mojej opowieści Veronica i Archie nie rozstali się. To jeszcze się nie wydarzyło. Sądzę, że jeśli naprawdę się rozejdą, pojawią się kandydaci, którzy będą chcieli się z nimi umówić, ale jeszcze nie wbiłem ostatniego gwoździa do trumny Varchie.

Odizolowane od reszty świata (i od Archiego, i Jugheada, i od FP) Riverdale nie brzmi jak romantyczny zakątek, w którym rodzą się nowe uczucia, ale przecież to miasteczko inne niż wszystkie, zatem czy jakiekolwiek nowe flirty powinny nas w ogóle dziwić?

"Riverdale" jest dostępne w serwisie Netflix. Nowy odcinek 17 stycznia.