HBO GO ma imponującą listę premier na 2019 rok. Zacznie się od "Luthera", a potem będzie jeszcze lepiej

"Luther" (Fot. BBC)

1 2 3 4

Jeśli pytacie, gdzie i kiedy będzie nowy "Luther", mamy odpowiedź: 1 stycznia w HBO GO. A na resztę roku HBO ma fantastyczną listę premier, z "Grą o tron" i "Wielkimi kłamstewkami" na czele.

HBO Polska zaprezentowało kalendarz premier na przyszły rok i trzeba przyznać, że mają czym się chwalić. Nie dość że powracają wszystkie najgłośniejsze produkcje stacji, jak "Gra o tron", "Detektyw", "Wielkie kłamstewka", a także polska "Wataha", to jeszcze pojawi się kilka długo oczekiwanych nowości. I na tym wciąż nie koniec, bo lista produkcji pokazywanych na licencji też krótka nie jest. A zaczyna się od 5. sezonu "Luthera".

Oto kalendarium premier HBO na rok 2019, podzielone na kilka części.

Premiery HBO w styczniu 2019

"Luther", sezon 5 – piąty sezon serialu kryminalnego BBC, którego bohaterem jest detektyw John Luther (Idris Elba). Premiera pierwszego odcinka 1 stycznia w HBO GO, kolejne dodawane będą codziennie.

"Sukces" ("Uspjeh") – pierwszy serial telewizyjny zdobywcy Oscara Danisa Tanovića i zarazem pierwsza produkcja HBO Europe z regionu adriatyckiego. Akcja serialu rozgrywa się w Zagrzebiu. W kolejnych odcinkach historii poznajemy cztery osoby oraz ich losy, które przypadkowo splatają się ze sobą podczas dramatycznych wydarzeń. Premiera 6 stycznia w HBO GO i HBO3.

"Terapia", sezon 3 ("Terapie") – trzeci sezon czeskiego serialu HBO, będącego adaptacją głośnej amerykańskiej produkcji. Premiera 7 stycznia w HBO GO.

"Detektyw", sezon 3 ("True Detective") – trzeci sezon serialu HBO; opowiadający o makabrycznej zbrodni popełnionej w sercu hrabstwa Ozark. Tajemnicza sprawa pozostaje nierozwiązana przez trzydzieści lat, a kolejne dekady przynoszą nowe wydarzenia. Mahershala Ali w roli głównej. Premiera 14 stycznia w HBO i HBO GO.

"Roswell: New Mexico" – serial "Roswell: W kręgu tajemnic" w nowej odsłonie. Historia mieszkańców tytułowego miasteczka w Nowym Meksyku, gdzie obce istoty żyją niezauważenie między ludźmi. Premiera 16 stycznia w HBO GO, od kwietnia w HBO.

"Szkoła zabójców" ("Deadly Class") – nowy serial o dojrzewaniu, którego akcja dzieje się w końcówce lat 80. XX wieku. Poznamy historię pozbawionej złudzeń nastolatki, która rekrutuje się do szkoły średniej dla zabójców. Serial oparty na popularnej serii komiksowej autorstwa Ricka Remendera. Premiera 17 stycznia w HBO GO, od lutego w HBO

"Czarny poniedziałek" ("Black Monday) – nowy serial, który nawiązuje do wydarzeń z 1987 roku i jednego z największych w historii krachu na giełdzie, który określa się mianem "czarnego poniedziałku". Premiera 21 stycznia w HBO i HBO GO.

"Na wylocie", sezon 3 ("Crashing") – trzeci sezon serialu HBO, którego twórcami są Pete Holmes i Judd Apatow. Produkcja opowiada o rozwiedzionym komiku, który próbuje swoich sił w świecie nowojorskiego stand-upu. Premiera 21 stycznia w HBO i HBO GO.

"W potrzebie", sezon 3 ("High Maintenance") – serial HBO stworzony przez Katję Blichfeld i Bena Sinclaira. Produkcja, przedstawiając perypetie sympatycznego dilera marihuany (Ben Sinclair), który swoją pracę traktuje jak misję, pokazuje jednocześnie życie toczące się w Nowym Jorku. Premiera 21 stycznia w HBO GO.

"SMILF", sezon 2 – drugi sezon serialu opowiadającego o wzlotach i upadkach dwudziestokilkuletniej samotnej matki z Bostonu. Premiera 21 stycznia w HBO GO.

"Kontra", sezon 6 ("Strike Back") – kolejny sezon serialu o tajnych agentach z brytyjskiej jednostki antyterrorystycznej Sekcja 20. Premiera 26 stycznia w HBO GO.

1 2 3 4
REKLAMA