HBO GO ma imponującą listę premier na 2019 rok. Zacznie się od "Luthera", a potem będzie jeszcze lepiej

"Luther" (Fot. BBC)

0
1 2 3 4

Premiery HBO w pierwszym kwartale 2019 roku

"Brexit: The Uncivil War" – film telewizyjny HBO z Benedictem Cumberbatchem w roli Dominica Cummingsa, głównego stratega oraz szefa kampanii na rzecz wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej (Vote Leave). Premiera w styczniu 2019.

"Gwiazda szeryfa", sezon 2 ("Tin Star") – drugi sezon serialu z Timem Rothem w roli policjanta, który musi uporać się z wyrzutami sumienia po śmierci syna. Tym razem akcja skupia się na górskim miasteczku, które zostaje opanowane przez napływowych pracowników naftowych. Premiera w 2019 roku.

"Syrena", sezon 2 ("Siren") – kolejny sezon opowieści o tajemniczej dziewczynie-syrenie, która zjawia się w nadmorskim miasteczku Bristol Cove, będącym niegdyś domem dla syren. Premiera 7 lutego w HBO GO.

"Following", sezony 1-3 – były wykładowca akademicki, w przeszłości skazany za serię zabójstw, ucieka z celi śmierci i tworzy sektę składającą się wyłącznie z morderców. Aby go złapać, FBI zwraca się o pomoc do emerytowanego agenta, który kilka lat wcześniej przyczynił się do jego ówczesnego aresztowania. Premiera 8 lutego w HBO GO.

"Współczesna rodzina", sezon 10 ("Modern Family") – premiera 15 lutego w HBO GO.

"Odpałowe królowe", sezon 2 ("2 Dope Queens") – gwiazdy popularnego komediowego podcastu o tym samym tytule dają prawdziwy popis na scenie HBO. W lekki i błyskotliwy sposób rozmawiają o seksie, romansach, damskich sprawach, uprzedzeniach rasowych, mieszkaniu w Nowym Jorku oraz wielu innych kwestiach. Premiera w pierwszym kwartale 2019 roku.

"Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem", sezon 6 ("Last Week Tonight with John Oliver") – premiera w pierwszym kwartale 2019 roku.

"The Spanish Princess" – nowy serial o hiszpańskiej księżniczce Katarzynie Aragońskiej, której rękę przyrzeczono angielskiej koronie. Od dziecka przygotowywana do tej roli – i w końcu przyjeżdża do szarej i deszczowej Anglii w towarzystwie swojej wytwornej i barwnej świty oraz damy dworu Liny. Premiera w pierwszym kwartale 2019 roku.

"Osiem dni" ("Eight Days") – nowy niemiecki serial katastroficzny. Do końca świata zostało osiem dni. Meteoryt o szerokości 60 kilometrów jest na kursie kolizyjnym z Ziemią i zbliża się do niej nieubłaganie. Z wyliczeń wynika, że uderzy gdzieś w środek Europy. Szacowana przeżywalność wynosi zero. Premiera w pierwszym kwartale 2019 roku.

1 2 3 4