HBO GO ma imponującą listę premier na 2019 rok. Zacznie się od "Luthera", a potem będzie jeszcze lepiej

"Luther" (Fot. BBC)

0
1 2 3 4

Premiery HBO w dalszej części roku

"Gra o tron", sezon 8 – premiera w kwietniu 2019 roku.

"Wielkie kłamstewka", sezon 2 – premiera w 2019 roku.

"Watchmen" – nowa produkcja HBO opowie historię osadzoną w alternatywnym świecie, gdzie superbohaterowie są wyjęci są spod prawa. Serialowe "Watchmen" przywoływać ma atmosferę oryginalnej, przełomowej powieści graficznej, tworząc jednocześnie nową jakość. Premiera w 2019 roku.

"Chernobyl" – wybuch w elektrowni atomowej w Czarnobylu, który miał miejsce w kwietniu 1986 roku, był jedną z największych katastrof spowodowanych przez człowieka. Naukowa zagadka, tragedia ludzka, partyjna rozgrywka, a to wszystko w scenariuszu opartym na relacjach świadków tamtych wydarzeń. Jared Harris, Stellan Skarsgård, Emily Watson w rolach głównych. Premiera w 2019 roku.

"Euphoria" – nowy serial HBO o grupie licealistów, którzy borykają się z codziennymi problemami dotyczącymi przemocy, narkotyków i seksu. Zendaya, Sydney Sweeney, Maude Apatow w rolach głównych. Premiera w 2019 roku.

"Gentelman Jack" – historia inspirowana życiem oraz dziennikami Anne Lister – bizneswoman, właścicielki niewielkiego majątku ziemskiego. Rozgrywa się w 1832 roku w West Yorkshire w Anglii i podąża za główną bohaterką, która podejmuje próbę zrewitalizowania odziedziczonego w spadku domu, Shibdhen Hall. Premiera w 2019 roku.

"Los Espookys" – nowy serial produkcji HBO o grupie przyjaciół mających fioła na punkcie horrorów i przerażających charakteryzacji, którzy przekuwają swoje hobby w osobliwy biznes. Premiera w 2019 roku.

"Paragraf 22" ("Catch 22") – miniserial będący adaptacją powieści Josepha Hellera o tym samym tytule. Jednym z reżyserów produkcji jest George Clooney, który także występuje na ekranie. Premiera w 2019 roku.

"Zero Zero Zero" – serial kryminalny będący adaptacją powieści Roberto Saviano, opowiadającej o tym, jak kokaina rządzi światem. Premiera w 2019 roku.

"Warrior" – inspirowany notatkami Bruce’a Lee serial Cinemax to pełen akcji dramat, który dzieje się w San Francisco, zaraz po wojnie secesyjnej. Młody mistrz sztuk walki przybywa z Chin i wpada w sam środek zamieszek między frakcjami, które ścierają się ze sobą Chinatown. Premiera w 2019 roku.

"Nox" – serial kryminalny o emerytowanej policjantce Catherine, która wraca do służby, dowiedziawszy się, że jej córka Julie – również policjantka – zniknęła bez śladu w podziemiach Paryża. Premiera w 2019 roku.

"The Perfectionists" – spin-off serialu "Słodkie kłamstewka" ("Pretty Little Liars"). W osobliwym miasteczku Beacon Heights nic nie jest takie, na jakie wygląda. Premiera w 2019 roku.

"Obsesja Eve", sezon 2 ("Killing Eve") – drugi sezon serialu szpiegowskiego z Sandrą Oh i Jodie Comer w rolach głównych. Premiera w 2019 roku.

"Templariusze", sezon 2 ("Knightfall") - kontynuacja serialu o templariuszach, najbardziej tajemniczym i wpływowym zakonie rycerskim czasów średniowiecza. W nowym sezonie do obsady dołączy Mark Hamill. Premiera w 2019 roku.

"Babylon Berlin", sezon 2 – kolejny sezon niemieckiego serialu na podstawie powieści Volkera Kutschera, dziejący się w pełnym napięć międzywojennym Berlinie. Premiera w 2019 roku.

"Barry", sezon 2 – drugi sezon czarnej komedii HBO z Billem Haderem w roli głównej o perypetiach niskobudżetowego płatnego zabójcy, który niespodziewanie rozpoczyna przygodę z aktorstwem w Los Angeles. Premiera w 2019 roku.

"Krypton", sezon 2 – kontynuacja historii o dziadku Supermana. W drugim sezonie pojawią się kolejne postaci ze świata DC Comics: Lobo oraz Doomsday. Premiera w 2019 roku.

"Sprawa idealna", sezon 3 ("The Good Fight") - kolejny sezon historii prawniczki Diane Lockhart, która po tym jak straciła oszczędności całego życia i pracę w prestiżowej kancelarii, musiała zacząć wszystko od nowa. Premiera w 2019 roku.

"Lepsze życie", sezon 3 ("Better Things") – kolejny sezon historii o matce trójki dziewcząt, która stara się spełniać swoje marzenia i zarabiać na życie jako aktorka w Los Angeles. Premiera w 2019 roku.

"Victoria", sezon 3 – trzeci sezon serialowej opowieści o początkach panowania królowej Wiktorii, jednej z najdłużej sprawujących władzę monarchiń w historii. Premiera w 2019 roku.

"Billions", sezon 4 - czwarty sezon serialu o ambitnym prokuratorze Chucku Rhoadesie, który prowadzi wojnę z wpływowym finansistą Bobbym Axelro, zwanym Axe'em. Premiera w 2019 roku.

"Durrellowie", sezon 4 ("The Durrells") – czwarty sezon produkcji o zmęczonej angielską rzeczywistością rodzinie Durrellów, która postanawia przenieść się na bajeczną wyspę Korfu. Premiera w 2019 roku.

"The Affair", sezon 5 - piąty i ostatni sezon serialu opowiadającego o konsekwencjach romansu żonatego pisarza i zamężnej kelnerki; Anna Paquin w jednej z ról. Premiera w 2019 roku.

"Figurantka", sezon 7 ("Veep") - satyryczne spojrzenie na skomplikowany świat wielkiej polityki. Finałowy sezon serialu HBO z Julią Louis-Dreyfus w roli głównej. Premiera w 2019 roku.

1 2 3 4