Co po przerwie w "The Good Place"? Twórca zdradza, czego można się spodziewać

"The Good Place" (Fot. NBC)

0

Jesienny finał "The Good Place" był absolutnie fantastyczny, ale trzeba patrzeć naprzód. Co czeka bohaterów po przerwie? Oto co na ten temat powiedział Michael Schur.

Na koniec swojej tegorocznej emisji, "The Good Place" poczęstowało nas odcinkiem, którego długo nie zapomnimy. Pamiętając jednak o wszystkich cudach i licznych Janet, jakie tam zobaczyliśmy, nie można zapomnieć, że miało tam również miejsce sporo istotnych dla fabuły serialu rzeczy. Na czele z odwiedzinami w Dobrym Miejscu – tym razem w stu procentach prawdziwym.

Za wiele się jednak o nim nie dowiedzieliśmy, bo ledwie Michael, Eleanor i reszta tam wylądowali, odcinek się skończył, skazując nas na miesiąc oczekiwania i domysłów. Dlaczego nikt nie trafił do Dobrego Miejsca od ponad pięciu wieków? Czy to rzeczywiście spisek demonów ze Złego Miejsca? A może błąd w księgowości? Albo coś jeszcze innego? Twórca "The Good Place", Michael Schur, zapewnił, że już wkrótce otrzymamy wyjaśnienia.

- W następnym odcinku odpowiemy na pytanie, dlaczego od 521 lat nikogo nie wpuścili. Michael ma teraz więcej informacji niż kiedykolwiek wcześniej i, przynajmniej w teorii, plan co z nimi zrobić. Ale nie zna jeszcze całej historii. Pozna... wkrótce – powiedział Schur.

Twórca serialu jest więc tak samo tajemniczy jak zawsze, pilnując, by przypadkiem nie zdradzić nam zbyt wiele. A jesteśmy przekonani, że trzyma w zanadrzu jakieś niespodzianki, które teraz nawet nie przyszłyby nam do głowy. Zdradził jednak, że pocałunek Eleanor i Chidiego (w ciałach Janet), który widzieliśmy pod koniec odcinka, oznacza początek ich oficjalnego romansu. Spodziewajcie się zatem trzymania za ręce, wpatrywania w oczy i ogólnej ckliwości pomiędzy tą dwójką. Tematem dyskusji będzie również (już nie) sekretne uczucie Janet do Jasona.

"Zajmiemy się tym wszystkim bardzo szybko... na różne sposoby" – zapewnił Michael Schur. Nie pozostaje nam więc nic innego, jak cierpliwie czekać. "The Good Place" wraca 10 stycznia, a jako przedsmak mamy pierwsze zdjęcie z kolejnego odcinka. Czy tylko nam się wydaje, że w Dobrym Miejscu mają sporo nieodebranej poczty?

NUP_183521_0706.JPG