7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Black Mirror: San Junipero" (Fot. Netflix)

Zmiana w nagrodach Emmy i kłopoty dla "Black Mirror". Koleżanki z "NCIS" bronią Michaela Weatherly'ego. "Grantchester" wraca w styczniu. A oprócz tego "Gotham", "iZombie" i nie tylko.

1. Zmiana w nagrodach Emmy oznacza kłopoty dla "Black Mirror". W ostatnich trzech latach nagrody Emmy dla najlepszego filmu zgarniały odcinki seriali – "Sherlock i upiorna panna młoda", "Black Mirror: San Junipero" i "Black Mirror: USS Callister". I Akademia Telewizyjna ma tego dość. Zgodnie z nowymi zasadami, odcinek będzie musiał mieć 75 minut, żeby kwalifikować się do tej kategorii. To wykluczyłoby "San Junipero", ale pozostałe dwa wciąż by się zmieściły.

2. W 2. sezonie "Nocnego recepcjonisty" zmieni się reżyser. Prace nad 2. sezonem "Nocnego recepcjonisty" wreszcie ruszyły, ale bez Susanne Bier. Reżyserka powiedziała, że do serialu nie wróci, bo "nie była pewna, czy zrobi najlepszą robotę w drugiej rundzie".

3. Koleżanki z "NCIS" bronią Michaela Weatherly'ego. Michael Weatherly znalazł się w centrum skandalu z Elizą Dushku, której CBS zapłacił 9,5 mln dolarów, żeby milczała na temat jego seksistowskich uwag na planie "Bulla". Aktora bronią Pauley Perrette i Sasha Alexander, koleżanki z "NCIS", które zapewniają, że to dobry przyjaciel "o wielkim sercu".

4. "Grantchester" wraca w styczniu. 4. sezon serialu "Grantchester", w którym już pożegnamy Jamesa Nortona, będzie mieć premierę w Wielkiej Brytanii 11 stycznia.

5. Joel McHale w serialu "Stargirl". "Stargirl" to nowy serial D.C. Universe. Joel McHale wcieli się w Sylvestra Pemberton aka Starmana.

6. Plakat "Gotham" obiecuje Mrocznego Rycerza. Serial wraca 3 stycznia i już wiecie, czego się spodziewać.

gotham456

7. Pierwsze zdjęcie z 5. sezonu "iZombie". Oto, co się wydarzy, kiedy Liv zje mózg zawodowej tancerki.

izombie035

REKLAMA