6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Suits" (Fot. USA Network)

Donna ze "Suits" i jej nowy facet na zdjęciach z sezonu 8B. Nowy zwiastun "Roswell, New Mexico". Yael Stone oskarża Geoffreya Rusha o molestowanie. A oprócz tego "Revenge", "Marvel's Runaways" i nie tylko.

1. Nowy zwiastun "Roswell, New Mexico". Remake "Roswell" z twistem w postaci nielegalnej imigracji startuje 15 stycznia w USA i dzień później w Polsce na HBO GO.

2. Nowa zapowiedź 2. sezonu "Marvel's Runaways". A w niej dzieciaki uczą się używać swoich mocy. Premiera 2. sezonu 22 grudnia w serwisie Showmax – oglądajcie, póki możecie!

3. Yael Stone oskarża Geoffreya Rusha o molestowanie. Yael Stone ("Orange Is the New Black") powiedziała, że miała nieprzyjemne doświadczenia z Rushem na planie "The Diary of a Madman" w latach 2010-2011. Według aktorki Rush tańczył przy niej nago, podglądał ją pod prysznicem za pomocą lusterka i wysyłał jej nieodpowiednie SMS-y. Ona miała wtedy 25 lat, on – 59.

4. Para z "Revenge" jest już małżeństwem. Emily VanCamp i Josh Bowman wzięli ślub w weekend na Bahamach.

5. Sasha Roiz na zdjęciu z nowych odcinków "Suits". Aktor znany z serialu "Grimm" zagra prezesa firmy zajmującej się designem, który spodoba się Donnie (i z wzajemnością).

suits-1

suits-2

6. Ekipa "Proven Innocent" na plakacie. Nowy serial prawniczy z Kelseyem Grammerem i Rachelle Lefevre startuje w USA 15 lutego.

proven-innocent-poster

REKLAMA