5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Opowiedz mi bajkę" (Fot. CBS All Access)

"Opowiedz mi bajkę" z zamówieniem na 2. sezon. Koniec "Elementary" po siedmiu sezonach. Twórczyni "SMILF" oskarżona o niewłaściwe zachowanie na planie. A oprócz tego "Teoria wielkiego podrywu" i nie tylko.

1. "Opowiedz mi bajkę" z zamówieniem na 2. sezon. Platforma CBS All Access zamówiła 2. sezon serialu "Opowiedz mi bajkę". Poznamy w nim nowe postacie i nowe historie oparte na baśniach.

2. Koniec "Elementary" po siedmiu sezonach. CBS ogłosił, że "Elementary" zakończy się po 7. sezonie. Zdjęcia zostały zakończone w ostatni piątek.

3. Twórczyni "SMILF" oskarżona o niewłaściwe zachowanie na planie. Toczy się śledztwo w związku ze skargami ekipy na Frankie Shaw, twórczynię "SMILF". Rosie O'Donnell, która gra matkę głównej bohaterki, twierdzi, że rozmawiała z Samarą Weaving (serialową Nelson Rose) i ta jej powiedziała, że czuła się niekomfortowo podczas kręcenia sceny seksu w 2. sezonie. Takich sytuacji miało być więcej, także podczas zdjęć do 1. sezonu. O'Donnell poskarżyła się w związku z tym na twórczynię "SMILF" producentom, a ci poszli ze sprawą do studia odpowiedzialnego za produkcję serialu. Do tego jeszcze dochodzą zarzuty, że Frankie Shaw dzieliła scenarzystów na grupy według rasy.

4. Lindsey Kraft w "Teorii wielkiego podrywu". Lindsey Kraft ("Dirty John") pojawi się w "Teorii wielkiego podrywu" w roli nowej żony Zacka, byłego męża Penny.

5. Nowe zwiastuny "Whiskey Cavalier" i "The Fix". Oba seriale startują w midseason w telewizji ABC.

REKLAMA