7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Good Girls" (Fot. NBC)

George Takei w obsadzie 2. sezonu "Terroru". NBC podaje daty premier seriali w midseasonie. Powstaje reboot "Queer as Folk". A oprócz tego "Van Helsing", "Timeless" i nie tylko.

1. George Takei w obsadzie 2. sezonu "Terroru". George Takei dołączył do obsady 2. sezonu serialu "Terror", skupiającego się na obozach internowania dla Japończyków w czasie II wojny światowej. Takei jako dziecko przebywał w takim obozie, więc nie tylko zagra jedną z ról (byłego kapitana statku rybackiego), ale także będzie współpracował z ekipą serialu jako konsultant. Oprócz George'a Takei do obsady "Terroru" dołączyły cztery osoby: Kiki Sukezane ("Lost in Space"), Miki Ishikawa ("9-1-1"), Shingo Usami ("Unbroken") i Naoko Mori ("Everest").

2. NBC podaje daty premier seriali w midseasonie. 25 lutego wystartuje w NBC "The Enemy Within", nowy serial z Jennifer Carpenter w roli głównej, który przejmie miejsce w ramówce po "Manifeście". 3 marca powróci z 2. sezonem "Good Girls", które teraz będzie emitowane w niedziele, a 7 marca – "A.P. Bio". Z kolei 12 marca premierę będzie mieć "The Village", które przez pierwsze trzy tygodnie będzie emitowane razem z "This Is Us".

3. Powstaje reboot "Queer as Folk". Russell T. Davies, twórca oryginalnego, brytyjskiego "Queer as Folk", wyprodukuje reboot dla telewizji Bravo. Nowy serial będzie dziać się współcześnie i skupiać się na zupełnie nowych postaciach. Scenariusz pisze Stephen Dunn.

4. "Van Helsing" z zamówieniem na 4. sezon. Telewizja Syfy zamówiła 13-odcinkowy 4. sezon serialu "Van Helsing". Zmieni się showrunner – produkcję prowadzić będzie Jonathan Walker.

5. Były szef CBS-u nie dostanie wielomilionowej odprawy. Les Moonves, wyrzucony z telewizji CBS po skandalach seksualnych, jednak nie otrzyma 120 mln dolarów odprawy. Dochodzenie wykazało, że Moonves nie tylko dopuścił się agresji seksualnej w pracy, ale też kłamał podczas przesłuchań.

6. Henry Thomas w obsadzie "Stargirl". Henry Thomas ("Nawiedzony dom na wzgórzu") pojawi się w serialu DC Universe jako Dr. Mid-Nite, medyczny geniusz i jeden z założycieli Justice Society of America.

7. Zwiastun finału "Timeless". Finał "Timeless" zostanie wyemitowany w NBC już jutro.

REKLAMA