"Obsesja Eve" wraca z 2. sezonem – zobaczcie zdjęcia. Jak Eve i Villanelle wyglądają po tym szalonym finale?

"Obsesja Eve" (Fot BBC America)

0

Pierwsze zdjęcia z 2. sezonu "Obsesji Eve" sprawią, że poczujecie, jak bardzo tęsknicie za tym serialem! Co czeka nas w kontynuacji przygód o agentce MI5 i uroczej zabójczyni?

Nie wiadomo, kto był w większym szoku w ostatnich minutach finałowego odcinka "Obsesji Eve". Mogła to być Eve (Sandra Oh), która niespodziewanie wbiła nóż w brzuch Villanelle (Jodie Comer). Ale równie mocno zaskoczona była sama zabójczyni, która najwyraźniej nie spodziewała się takiego ruchu ze strony depczącej jej po piętach agentki MI5. Na koniec zostają jeszcze zdziwieni zaistniałą sytuacją widzowie.

Wszystko wskazuje na to, że właśnie do tych wydarzeń wrócimy zaraz na początku kolejnej części serialu. Entertainment Weekly opublikował pierwsze zdjęcia z 2. sezonu "Obsesji Eve", która powróci na wiosnę przyszłego roku.

- Eve zrobiła coś, co może zmienić ją na zawsze i co będzie miało wpływ na każdy związek w jej życiu – mówi Emerald Fennell, producentka wykonawcza i nowa główna scenarzystka serialu.

Czego możemy spodziewać się po 2. sezonie "Obsesji Eve"? Odtwórczyni tytułowej roli, Sandra Oh, zdradza, że w kontynuacji produkcji największe wrażenie zrobił na niej sposób, w którym rozwija się i pogłębia relacja między głównymi bohaterkami.

Natomiast Comer zapytana o to, jak bardzo kreatywna w popełnianiu kolejnych morderstw będzie odgrywana przez nią postać, odpowiada, że nie chce odbierać widzom przyjemności z bycia zaskakiwanym fabułą. "Powiem tylko tyle, że możecie spodziewać się po Villanelle jeszcze więcej, więcej i więcej" – dodaje.

Killing EveJodie Comer

obsesja_eve_2

Killing Eve Sandra Oh

obsesja_eve_4

obsesja_eve_5

obsesja_eve_6

obsesja_eve_7

"Obsesja Eve" jest dostępna w HBO GO. 2. sezon będzie wiosną 2019 roku.