7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Billions" (Fot. Showtime)

"Billions" powraca z 4. sezonem – zobaczcie zwiastun. Eliza Dushku przerywa milczenie ws. "Bulla". Były detektyw pozywa Netfliksa z powodu "Making a Murderer". A oprócz tego "GLOW", "Who Is America?" i nie tylko.

1. "Billions" powraca z 4. sezonem – zobaczcie zwiastun. 4. sezon "Billions" będzie mieć premierę 17 marca. Pod linkiem oficjalny opis – to będzie sezon wypełniony ambicją, zdradą i zemstą.

2. Eliza Dushku przerywa milczenie ws. "Bulla". "Jedne z najbardziej okrutnych, agresywnych upokorzeń" – tak Eliza Dushku nazwała to, co ją spotkało na planie "Bulla" ze strony Michaela Weatherly'ego. Dodała także, że została zwolniona z serialu, ponieważ sprzeciwiła się tego typu zachowaniom.

3. "Love Is___" skasowane przez OWN. Serial został skasowany po jednym sezonie, po tym jak pojawił się pozew wobec jego twórcy. Kobieta, z którą Salim Akil był kiedyś w związku, oskarża go o stosowanie przemocy.

4. Nie będzie 2. sezonu "Who Is America?". Sacha Baron Cohen powiedział, że stworzenie 2. sezonu nie będzie możliwe, a przynajmniej nie przez najbliższą dekadę. Wszystko opierało się na działaniu z zaskoczenia, co teraz już byłoby niemożliwe.

5. Były detektyw pozywa Netfliksa z powodu "Making a Murderer". Andrew Colborn złożył pozew przeciwko Netfliksowi. Były detektyw twierdzi, że "Making a Murderer" zmanipulowało rzeczywistość – wygląda to tak, jakby on i inni stróże prawa wrobili Stevena Avery'ego i Brendana Dasseya w morderstwo.

6. Powstanie komiksowe "GLOW". Komiks pojawi się w 2019 roku. Pisze go Tini Howard, a rysuje Hannah Templer.

7. Jimmy Fallon odtworzył świąteczny numer "Saturday Night Live". "I Wish It Was Christmas Today" to skecz SNL z 2000 roku. Teraz został odtworzony w "The Tonight Show" – oprócz Fallona pojawiła się Ariana Granda oraz dawni członkowie SNL, Tracy Morgan, Chris Kattan i Horatio Santz. Tak jak w oryginale, śpiewa Santz. Wszystko inne też się zgadza – oryginał zobaczycie tutaj.

REKLAMA