Świąteczne wideo "Stranger Things". Czemu lepiej nie zatrudniać tych dzieciaków do pakowania prezentów?

"Stranger Things" (Fot. Netflix)

Na kolejny sezon "Stranger Things" musimy jeszcze chwilę poczekać, a umili nam to świąteczne nagranie ze wszystkimi dzieciakami z serialu. Zobaczcie, jak pakują prezenty.

Netflix pozwala widzom odpakować kolejny bożenarodzeniowy prezent. Tym razem przyjmuje on postać świątecznego nagrania z młodymi aktorami z serialu "Stranger Things".

Millie Bobby Brown, Finn Wolfhard, Noah Schnapp, Caleb Mclaughlin, Gaten Matarazzo i Sadie Sink postanowili zrobić niespodziankę widzom i zapakować przed kamerą świąteczne prezenty dla kilku zagorzałych fanów produkcji pochodzących z różnych stron świata. Jak im poszło?

Jak powszechnie wiadomo, pakowanie prezentów jest łatwe tylko na filmikach instruktażowych, w praktyce może zakończyć się podartym papierem i nadszarpniętą godnością plastyczną. W przypadku dzieciaków ze "Stranger Things" siły były wyrównane. Podczas gdy Sadie (serialowa Max) wykonywała zadanie szybko i sprawnie, Millie (Jedenastka) wolała zajmować się mniej ambitnymi rzeczami, jak obklejanie taśmą klejącą twarzy Finna (Mike).

Choć aktorzy z serialu mają odmienne podejście do samodzielnego pakowania prezentów, wydają się być zgodni w jednym – wszystkim Wam życzą Wesołych Świąt.

"Stranger Things" dostępne jest na Netfliksie. 3. sezon będzie latem 2019.

REKLAMA