Czy to czarny charakter z 3. sezonu "Stranger Things"? Fani serialu znaleźli ciekawą informację na IMDb

"Stranger Things" (Fot. Netflix)

0

Gry brakuje spoilerów, trzeba posiłkować się fanowskimi teoriami. Jedna z nich wyjaśnia, kto będzie czarnym charakterem w 3. sezonie "Stranger Things". Jesteście ciekawi?

Poprzednie sezony "Stranger Things" nauczyły nas, że głównymi czarnymi charakterami w serialu są potwory z Drugiej Strony. Ale żeby nie były osamotnione w swoich czynach, towarzyszą im ludzkie postacie, które działają na szkodę głównych bohaterów, jak np. pracownicy tajemniczego laboratorium przeprowadzający eksperymenty na Jedenastce (Millie Bobby Brown).

Kto w 3. sezonie "Stranger Things" doczeka się miana czarnego charakteru stąpającego po powierzchni ziemi? Na pewien trop wpadł jeden z użytkowników portalu Reddit, który zauważył, że lista członków obsady serialu na portalu IMDb uległa zmianie. Pojawiły się postacie podpisane jako "Rosyjski Żołnierz", "Rosyjska Ochrona" i "Rosyjski Zbir". Niedługo po tym jak Reddit zainteresował się tą informacją, wszystkie zostały pozbawione epitetu "rosyjski".

Biorąc pod uwagę, że we wspomnianym serwisie nie trzeba mieć specjalnych uprawnień do dokonywania edycji tekstu, można uznać, że przedstawiona teoria jest delikatnie naciągana. Jednak mniej sceptycznie nastawione do takich nowinek osoby, mogą zacząć zastanawiać się, w jakim celu Netflix usuwa odniesienia do Rosji.

Daleko idące spekulacje na temat tego, co może wydarzyć się w 3. sezonie serialu i co może mieć związek z jakimikolwiek rosyjskimi obywatelami, mówią, że podobny portal prowadzący na Drugą Stronę mógł zostać otworzony właśnie w Rosji albo Rosjanie dowiedzieli się o Drugiej Stronie w Ameryce i wysłali swoich szpiegów w celu zbadania sytuacji.

W latach 80. Amerykanie mieli paranoję na punkcie rosyjskich szpiegów, więc taki wątek pasuje do stylu serialu. W takim wypadku tożsamość tajemniczych postaci poznamy w późniejszym czasie, do tej pory pewnie będą ją skrycie ukrywać w obawie o słuszne posądzenie o szpiegostwo.

"Stranger Things" dostępne jest na Netfliksie. 3. sezon będzie latem 2019.