6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Beverly Hills, 90210" (Fot. FOX)

"Beverly Hills, 90210" powraca do telewizji. "Ray Donovan" z zamówieniem na 7. sezon. Pilot "Szkoły zabójców" już dostępny. A oprócz tego "Star Trek: Discovery", "Happy!" i nie tylko.

1. "Beverly Hills, 90210" powraca – z dawną obsadą! Powstaje nowa odsłona "Beverly Hills, 90210", kultowego serialu młodzieżowego z lat 90. Mają w niej wrócić dawne gwiazdy: Jason Priestley (Brandon), Ian Ziering (Steve), Brian Austin Green (David), Gabrielle Carteris (Andrea), Tori Spelling (Donna) i Jennie Garth (Kelly). Producentami i scenarzystami są Mike Chessler i Chris Alberghini, którzy współtworzyli "90210" telewizji CW. Obecnie trwają poszukiwania stacji dla serialu. Oryginalne "Beverly Hills, 90210" miało dziesięć sezonów i emitowane było w latach 1990–2000 na kanale FOX.

2. "Ray Donovan" z zamówieniem na 7. sezon. "Ray Donovan" dostał zamówienie na 7. sezon – zdjęcia ruszą wiosną w Nowym Jorku.

3. Pilot "Szkoły zabójców" już dostępny. Pilot serialu "Szkoła zabójców" ("Deadly Class") został wypuszczony przedpremierowo. W Polsce jest dostępny na HBO GO, kontynuacja w styczniu. A tutaj znajdziecie listę premier HBO GO na styczeń.

4. Showrunner "Luke'a Cage'a" przechodzi do Amazona. Cheo Hodari Coker podpisał kontrakt z Amazonem, na mocy którego będzie tworzył seriale wyłącznie dla tej platformy.

5. "Weird Al" Yankovic w nietypowej roli w serialu "Happy!". Postać nazywa się Smoking Man Baby, jest personifikacją "toksycznej męskości w pielusze" i wygląda tak jak poniżej. Weird Al użyczy jej gościnnie głosu.

happy03

6. Romans na pokładzie "Star Trek: Discovery"? Zdjęcie z 2. sezonu sugeruje, że kapitan Pike (Anson Mount) będzie romansować ze swoją Numer Jeden (Rebecca Romijn).

star-trek-first-look

REKLAMA