"Unbreakable Kimmy Schmidt" po raz ostatni – teaser i zdjęcia z drugiej połowy 4. sezonu

"Unbreakable Kimmy Schmidt" (Fot. Netflix)

0

Do zakończenia "Unbreakable Kimmy Schmidt" został już tylko nieco ponad miesiąc – zobaczcie pierwszą zapowiedź finałowych odcinków serialu, w której rządzi... Titus.

Teaser drugiej połowy 4. sezonu "Unbreakable Kimmy Schmidt" to Titus Andromedon (Tituss Burgess) i jeszcze kilku nie-Titusów, a to wszystko w sitcomowej czołówce stylizowanej na "Living Single" z Queen Latifah. Jest też bardzo odpowiedni tytuł, czyli "Magic Boy" i piosenka, po usłyszeniu której ("When I say 'Titus, you say nothing!"), zdecydowanie chcielibyśmy zostać w tym świecie dłużej.

Niestety, czas pożegnań zbliża się nieubłaganie, bo przed nami już tylko sześć ostatnich odcinków "Unbreakable Kimmy Schmidt", w których oprócz Titusa i Kimmy (Ellie Kemper) powrócą też Jacqueline (Jane Krakowski), Lillian (Carol Kane) i Mimi Kanasis (Amy Sedaris). Wszystkich możecie zobaczyć na pierwszych zdjęciach z finałowej odsłony serialu, a tak prezentuje się jej oficjalny opis:

W finałowych sześciu odcinkach Kimmy jest wytrwała jak zawsze, ale uświadamia sobie, że bycie dorosłą to coś więcej, niż tylko pozostawianie przeszłości za sobą. Nadszedł wreszcie czas, by wybrała pomiędzy pomocą swoim przyjaciołom – Titusowi, Jacqueline i Lillian – a pomocą komuś, kogo nigdy nie stawiała na pierwszym miejscu: samej sobie.

Zapowiedziano także, że finałowa odsłona serialu będzie zawierać podwójny odcinek w stylu filmu "Przypadkowa dziewczyna" ("Sliding Doors"), w którym zobaczymy, jak potoczyłoby się życie bohaterów, gdyby Kimmy nigdy nie została porwana. Premiera drugiej połowy 4. sezonu "Unbreakable Kimmy Schmidt" w Netfliksie 25 stycznia.

kimmyschmidt1

kimmyschmidt2

kimmyschmidt3