6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Affair" (Fot. Showtime)

0

"Midnight, Texas" i "Marlon" skasowane. Jon Bernthal o kontuzjach na planie "Punishera". Kolejna ważna postać w finałowym sezonie "The Affair". A oprócz tego "Gra o tron", "Pani Wilson" i nie tylko.

1. "Midnight, Texas" i "Marlon" skasowane. "Midnight, Texas" nie będzie mieć 3. sezonu, zakończy się po drugim. Po dwóch sezonach został także skasowany "Marlon".

2. Jon Bernthal o kontuzjach na planie "Punishera". Jon Bernthal zdradził, że zdarzały się na planie "Punishera" sceny walki, w trakcie których padał nieprzytomny. Raz zdarzyło mu się złamać kość w dłoni i mimo to kontynuować scenę. W efekcie wylądował w szpitalu i musiał poddać się operacji.

3. Lyriq Bent w finałowym sezonie "The Affair". Aktor znany z "She's Gotta Have It" zagra męża postaci Anny Paquin.

4. Powiększa się obsada "What/If". Do obsady netfliksowego serialu dołączyli Tyler Ross ("The Killing"), Derek Smith ("Grey’s Anatomy"), Nana Ghana ("White Rabbit"), Monique Kim ("Looks That Kill") i Marissa Cuevas ("Midnight, Texas") – wszyscy w rolach powracających.

5. "Pani Wilson" będzie w Epic Drama. Premiera serialu, w którym Ruth Wilson gra własną babcię, zaplanowana jest na niedzielę 28 stycznia o godz. 21:00.

6. HBO zachęca do binge'owania "Gry o tron". Kwiecień jeszcze daleko, zdążycie (ponownie) obejrzeć całą "Grę o tron", jeśli chcecie. HBO rozpoczęło akcję, w ramach której do tego właśnie zachęca. Wystąpiły serialowe aktorki, a także Jimmy Kimmel (który dobrze wie, co by zrobił z takim tronem), Kristin Chenoweth, futbolista Aaron Rodgers i raper T-Pain.