Nowe zdjęcia z 3. sezonu "The Crown". Zobaczcie, jak prezentuje się Olivia Colman i jej królewska rodzina

"The Crown" (Fot. Netflix)

0

Olivia Colman jako królowa Elżbieta, Helena Bonham Carter jako księżniczka Małgorzata oraz Tobias Menzies i Ben Daniels w rolach ich mężów. Zdjęcia z 3. sezonu "The Crown" wyglądają wspaniale!

W 3. sezonie "The Crown" zobaczymy kolejną dekadę z historii brytyjskiej Korony pod panowaniem królowej Elżbiety II, dokładnie do 1976 roku. W pierwszych dwóch sezonach serialu Netfliksa główną rolę grała Claire Foy, teraz przejmie ją Olivia Colman ("Broadchurch").

Jak zauważa serwis Entertainment Weekly, który publikuje nowe zdjęcia z serialu, to właśnie na nią będą zwrócone wszystkie oczy. Zwłaszcza po filmie "The Favourite", w którym aktorka zagrała godną Oscara rolę XVIII-wiecznej królowej Anny. "Mam to teraz w kontrakcie – będę grać tylko królowe!" – śmieje się Colman.

Tobias Menzies ("Outlander") przejmie rolę męża królowej Elżbiety, księcia Filipa, z kolei Helena Bonham Carter wcieli się w jej siostrę, księżniczkę Małgorzatę, do tej pory graną przez Vanessę Kirby. "Helena nie wygląda Vanessa, ale w duchu jest bardzo podobna" – zapewnia w rozmowie z EW showrunner serialu, Peter Morgan.

W nowym sezonie zobaczymy, jak podupada małżeństwo Małgorzaty z Antonym Armstrongiem-Jonesem (Ben Daniels, "Egzorcysta"). Poznamy nowego premiera Harolda Wilsona (Jason Watkins, "Being Human"). Zmienią się dzieci Elżbiety i Filipa – księcia Karola będzie grać Josh O’Connor, a księżniczkę Annę Erin Doherty.

O dacie premiery 3. sezonu "The Crown" na razie nic nie słychać, ale liczymy na to, że serial wróci najpóźniej wiosną.

The Crown sezon 3

The Crown sezon 3

"The Crown" jest dostępne w serwisie Netflix.