Pierwsze zdjęcie z "The Hot Zone". Julianna Margulies w kombinezonie ratuje świat przez wirusem Ebola

"Żona idealna" (fot. CBS)

"Żona idealna" wskakuje w gumowy kombinezon i próbuje uratować świat przed wirusem Ebola. Zobaczcie pierwsze zdjęcie i zarys fabuły serialu "The Hot Zone".

Julianna Margulies, znana z roli Alicii Florrick w "Żonie idealnej", pojawi się w serialu National Geographic opartym na bazującej na faktach książce Richarda Prestona, w polskiej wersji zatytułowanej "Strefa skażenia".

6-odcinkowy miniserial "The Hot Zone", którego premiera zaplanowana jest na wiosnę 2019 roku, będzie historią o Nancy Jaax i jej ekipie. Pani naukowiec pracująca dla amerykańskiej armii wraz ze swoim zespołem będzie próbować powstrzymać rozprzestrzenienie się śmiertelnego wirusa Ebola, który został wykryty w grupie małp przywiezionych z lasów deszczowych ze środkowej Afryki do ośrodka badawczego w Wirginii.

Margulies oraz występujący u jej boku Noah Emmerich ("Zawód: Amerykanin"), Liam Cunningham ("Gra o tron"), Topher Grace ("Różowe lata 70."), James D’Arcy ("Homeland") i Robert Sean Leonard ("Dr House") dołożyli starań, by przedstawione w produkcji obrazy były autentyczne, stąd możemy spodziewać się scen, w których bohaterowie wstąpią w ważących 23 kilogramy gumowych kombinezonach.

The Hot Zone Julianna Margulies

Jak zaznacza Julianna, taki strój kompletnie uniemożliwia usłyszenie tego, co mówią inni aktorzy, nie wspominając już o tym, jak trudne jest postawienie w nim kroku.

- Mój szacunek dla osób z CDC [Centers for Disease Control and Prevention] wzrósł czterokrotnie za to, że pracują w tych kombinezonach. Ci ludzie są naszymi bohaterami i ryzykują własnym życiem - mówi aktorka.

Wśród producentów wykonawczych serialu znaleźli się Lynda Obst i Ridley Scott reprezentujący spółkę Scott Free Production. Reżyserią zajęli się Michael Uppendahl i Nick Murphy.

"The Hot Zone" pojawi się w maju 2019 roku.

REKLAMA