Dominic West mieszka w prawdziwym zamku w Irlandii. Wycieczka po posiadłości robi wrażenie!

"The Affair" (Fot. Showtime)

Jak to jest mieszkać w zamku? Coś na ten temat wiedzą Dominic West i jego żona Catherine FitzGerald. Dajcie zabrać się na wycieczkę po tych tajemniczych i klimatycznych włościach.

Jeśli zastanawialiście się kiedyś, jak to jest mieszkać w zamku, oto przychodzi odpowiedź. Dominic West, znany z roli Jimmy'ego McNulty'ego w "The Wire" czy Noah Sollowaya w "The Affair", i jego żona, Catherine FitzGerald, wpuścili do swojego domu (czyt. zamku) kamery magazynu "Architectural Digest" i stworzyli cudowne nagranie, które zabierze nas w podróż po tych urokliwych włościach.

Zamek Glin, znajdujący się w Limericku w Irlandii, przez stulecia zajmowany był przez FitzGeraldów, przodków Catherine. Aktor i jego żona oprowadzają nas po przestronnych komnatach i w żartobliwy sposób opowiadają historie o poprzednich mieszkańcach posiadłości, których portrety zdobią jej ściany. Odwiedzamy też klimatyczną bibliotekę i ukryte pomieszczenie. Co ciekawe mieści się w nim zapełniony różnymi trunkami alkoholowymi barek. Aż chce się w nim ukryć!

Małżonkowie zabierają nas także w podróż po ogrodzie, w którym roi się od gatunków roślin sprowadzonych z różnych stron świata. Gotowi na wycieczkę?

REKLAMA