7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Catastrophe" (Fot. Channel 4)

"Z Nation" skasowane. "Catastrophe" wraca w styczniu z 4. sezonem. Timothy Simons z "Veepa" tworzy komedię o eutanazji. A oprócz tego "Gotham", "Locke & Key" i nie tylko.

1. "Z Nation" skasowane. Telewizja Syfy skasowała "Z Nation". Finał 5. sezonu, który zostanie wyemitowany 28 grudnia, będzie finałem całego serialu.

2. "Catastrophe" wraca w styczniu. Premiera 4. sezonu zaplanowana jest na 8 stycznia w Wielkiej Brytanii.

3. Timothy Simons z "Veepa" tworzy komedię o eutanazji. Timothy Simons tworzy komedię "Exit Plans", w której również będzie grać. Serial opowiadać będzie o mężczyźnie, który zakłada firmę pomagającą ludziom w eutanazji, po tym jak zostaje to zalegalizowane w Kalifornii. Jednocześnie rozpada się jego życie osobiste.

4. Connor Jessup w serialu "Locke & Key". Aktor znany z 2. sezonu "American Crime" zagra Tylera Locke'a w netfliksowym serialu "Locke & Key" na podstawie komiksu. Emilia Jones wcieli się w siostrę Tylera, a Jackson Robert Scott w jego brata.

5. Zwiastun finałowego sezonu "Gotham". Szykujcie się na narodziny Mrocznego Rycerza. 5. sezon "Gotham" startuje w USA 3 stycznia.

6. Harry Mudd bohaterem kolejnego "Short Treka". Miniodcinek będzie mieć premierę 3 stycznia.

7. Nowy teaser 2. sezonu "Orville". Serial wraca 30 grudnia.

REKLAMA