7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Upadek królestwa" (Fot. Netflix)

Będzie 4. sezon "Upadku królestwa". BBC wypuściło pierwsze zdjęcia z serialu "Baptiste". Twórca "Downton Abbey" mówi, czemu Lily James nie pojawi się w filmie. A oprócz tego "Shadowhunters", "Czarna lista" i nie tylko.

1. Będzie 4. sezon "Upadku królestwa". Netflix zapowiedział, że powstanie kolejny sezon serialu "Upadek królestwa". W Polsce jest obecnie emitowany 3. sezon, ale nie na Netfliksie, tylko Canal+.

2. Czemu Lily James nie zagra w filmie "Downton Abbey"? Lady Rose nie pojawi się w filmie "Downton Abbey", bo Lily James jest zbyt zajęta. Jak mówią producenci, aktorka w tym czasie kręci inny film. "Lily jest teraz wielką gwiazdą i byłoby jej niesamowicie trudno znaleźć czas w harmonogramie, żeby mogła przyjść i zagrać w praktyce drugoplanową rolę, którą grała u nas, kiedy jej kariera była w innym miejscu" – powiedział twórca serialu Julian Fellowes.

3. Pierwsze zdjęcia z serialu "Baptiste". Spin-off "The Missing", który kręcono w Amsterdamie i Belgii, będzie mieć premierę w 2019 roku. W głównej roli powróci Tchéky Karyo, w obsadzie znajdują się także Tom Hollander i Jessica Raine.

4. Nowa zapowiedź serialu "Fam". Komedia CBS z Niną Dobrev w roli głównej startuje 10 stycznia.

5. Nowe zdjęcia z "Shadowhunters". Serial wraca 25 lutego z finałowym sezonem, a w galerii TVLine znajdziecie m.in. nowego Jonathana.

shadowhunters-jonathan-2

6. Zdjęcia z powrotu "Czarnej listy". Liz i Jennifer (Fiona Dourif) połączą siły, by zniszczyć Reda. Więcej zdjęć tutaj.

the-blacklist-liz-jennifer-1

7. Duet z serialu "Kingdom" w nowym odcinku "Into the Dark". Matt Lauria i Natalie Martinez zagrają razem w walentynkowym odcinku "Into the Dark", zatytułowanym "Down". Więcej zdjęć tutaj.

into-the-dark456

REKLAMA