7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"House of Cards" (Fot. Netflix)

Kevin Spacey powrócił jako Frank Underwood w świątecznym filmiku. Dalekowie w noworocznym odcinku "Doktora Who". Joyce Mitchell mówi, że "Ucieczka z Dannemory" to kłamstwo. A oprócz tego "Detektyw", "Deadwood" i nie tylko.

1. Kevin Spacey nagrał nietypowe wideo świąteczne. Granica między fikcją a rzeczywistością znów się zatarła. Z okazji świąt Kevin Spacey wcielił się ponownie we Franka Underwooda, ale tylko częściowo. Tak jak Frank, zwrócił się do kamery, sugerując, że osądziliśmy go bez żadnych dowodów i że jeszcze do nas wróci. Według Variety w styczniu aktora czeka pierwsza rozprawa sądowa w sprawie o napaść seksualną na nastoletniego chłopaka w Bostonie.

2. Dalekowie w noworocznym odcinku "Doktora Who". Dalekowie powrócą w noworocznym odcinku "Doktora Who". Możecie ich usłyszeć w poniższym teaserze.

3. Joyce Mitchell mówi, że "Ucieczka z Dannemory" to kłamstwo. Kobieta, która obecnie odsiaduje wyrok za pomoc więźniom w ucieczce, oskarżyła Bena Stillera o to, że nakłamał w "Ucieczce z Dannemory". "Nigdy nie uprawiałam z nimi seksu. Ben Stiller to kłamliwy s***nsyn, tak jak reszta świata. Nie obchodzi go prawda. On tylko chce zarobić na mnie miliony. To idiota" – oznajmiła Mitchell w rozmowie z "New York Post".

4. David Milch i Nic Pizzolatto pracowali razem nad filmem "Deadwood". David Milch wspomógł Nica Pizzolatto w pisaniu 3. sezonu "Detektywa", ale na tym ich współpraca się nie zakończyła. Pizzolatto zdradził podczas konferencji prasowej "Detektywa", że współtworzył scenariusz filmu "Deadwood". Milch nauczył go "pisania głośno", czyli dyktowania scenariusza grupie scenarzystów, co "jest zdrowsze niż samotne siedzenie w pokoju z pustą kartką".

5. Netflix planuje nowy serial o Sherlocku. Serial będzie dość specyficzny, bo bohaterami będzie grupka dzieciaków z ulicy, którzy rozwiązują sprawy dla Sherlocka Holmesa – a ten przypisuje sobie wszystkie zasługi. Serial nosi tytuł "The Irregulars", a pisze go scenarzysta "Wodnikowego Wzgórza", Tom Bidwell, który mówi, że taki projekt to dla niego spełnienie marzeń.

6. Danny McBride, John Goodman i Adam Devine jako teleewangeliści. Panowie zagrają w komedii HBO "The Righteous Gemstones". Pierwsze zdjęcie zawdzięczamy TVLine.

gemstones56

7. Andy Samberg i Sandra Oh jako prowadzący Złote Globy. Gala rozdania Złotych Globów odbędzie się 6 stycznia. A tymczasem duet prowadzących zrobił sobie sesję zdjęciową.

The Golden Globe Awards - Season 76

REKLAMA