Wybieramy serial roku 2018 – głosujcie!

W tym roku pobity został rekord, jeśli chodzi o ilość. Pojawiło się prawie 500 nowych seriali bądź nowych sezonów seriali powracających. A my Was prosimy o wybranie najlepszych trójek.

Już po raz siódmy na Serialowej zapraszamy do głosowania na serial roku. Procedura jest bardzo prosta: serial roku 2018 wybieramy w komentarzach poniżej, dokładnie tak jak najlepsze seriale miesiąca. Możecie podawać tylko te tytuły, które miały choć jeden odcinek w tym roku.

Zasady głosowania: każdy z Was może podać od jednego do trzech tytułów seriali, które Waszym zdaniem były w tym roku najlepsze. Kolejność bez znaczenia – każdy serial, na który zagłosujecie, dostanie jeden punkt. Jeśli zagłosujecie na więcej seriali, wybierzemy trzy pierwsze z listy. Jedna osoba nie może zagłosować trzy razy na jeden serial – ten sam tytuł powtórzony trzykrotnie zostanie policzony jako jeden głos.

Głosowanie kończymy 30 grudnia o godz. 23:59. Lista najlepszych tytułów roku wg czytelników Serialowej zostanie opublikowana 31 grudnia. 1 stycznia zaprezentujemy nasze redakcyjne zestawienie.

REKLAMA