Pierwsze zdjęcia z serialu "The Perfectionists", spin-offu "Pretty Little Liars"

"Pretty Little Liars" (Fot. Freeform)

0

Na miejsce kłamczuch wskakują perfekcjonistki. Premiera spin-offu młodzieżowego hitu zaplanowana jest na 2019 rok. Oto pierwsze zdjęcia z "Pretty Little Liars: The Perfectionists".

Fani "Pretty Little Liars" już mogą szykować się na powrót do świata niebezpiecznych intryg w dziewczyńskiej wersji. Premiera spin-offu serialu, "The Perfectionists", będzie miała miejsce w 2019 roku, a TVLine prezentuje pierwsze zdjęcia perfekcjonistek.

"The Perfectionists" zabierze widzów do Beacon Heights w stanie Oregon, gdzie ponownie spotkamy się z Alison (Sasha Pieterse) i Moną (Janel Parrish), które będą głównymi bohaterkami nowej produkcji telewizji Freeform. Ali będzie uczyć w Beacon Heights University, szkole, w której codziennie dochodzi do spięć pomiędzy studentami i nauczycielami. Wydaje się, że główna bohaterka ma niemałe doświadczenie w tym obszarze.

W "The Perfectionists" zobaczymy również Sofię Carson ("Descendants"), która odegra Avę, blogerkę modową i koderkę; Sydney Park ("The Walking Dead") w roli posiadającej polityczne aspiracje Caitlyn i Chrisa Masona ("Broadchurch") jako Nolana, uprzywilejowanego chłopca i manipulanta w jednym. Eli Brown sportretuje Dylana, utalentowanego wiolonczelistę geja. W serialu wystąpi także Kelly Rutherford ("Plotkara") jako Claire Hotchkiss, założycielka Hotchkiss Industries i Beacon Heights University.

Oczywiście spin-off kłamczuch zabierze nas w świat kolejnych tajemnic. W miasteczku, gdzie wszystko i wszyscy wydają się idealni, dojdzie do morderstwa, a tytułowe perfekcjonistki będą skrywać niejedną tajemnicę.

pretty-little-liars-the-perfectionists-01

pretty-little-liars-the-perfectionists-02

pretty-little-liars-the-perfectionists-03

Premiera "The Perfectionists" zaplanowana jest na 2019 rok.