5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Chirurdzy" (Fot. ABC)

Meredith, Link i DeLuca na zdjęciach z "Chirurgów". Deborah Ann Woll pojawi się w 2. sezonie "Punishera". Szefowie Netfliksa zarobią ogromne pieniądze w tym roku. A oprócz tego "This Is Us" i nie tylko.

1. Deborah Ann Woll pojawi się w 2. sezonie "Punishera". Deborah Ann Woll powróci jako Karen Page w 2. sezonie "Punishera". Jak zapewnia showrunner Steve Lightfoot, relacja jej i Franka Castle'a wciąż będzie bardzo ważna dla serialu.

2. "Biuro" na kanale FOX Comedy. W poniedziałek 31 grudnia o godz. 16:50 FOX Comedy rozpocznie emisję amerykańskiego "Biura".

3. Szefowie Netfliksa zarobią ogromne pieniądze w tym roku. Reed Hastings i Ted Sarandos – czyli prezes Netfliksa i dyrektor ds. treści – zarobią po 31,5 mln dolarów za ten rok.

4. Kate i Toby z "This Is Us" na nowym zdjęciu. Kate i Toby przywitają dziecko w drugiej części sezonu "This Is Us". Pierwsze zdjęcie z nowych odcinków zawdzięczamy serwisowi TVLine.

this-is-us-2019-full

5. Meredith, Link i DeLuca na zdjęciach z "Chirurgów". W nowych odcinkach "Chirurgów" trójkąt miłosny z Meredith nabierze kształtu. TVLine prezentuje zdjęcia z powrotu serialu, odcinka "Shelter From the Storm" z 17 stycznia.

greys01

greys02

REKLAMA