7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Punisher" (Fot. Netflix)

Teaser i data premiery 2. sezonu "Punishera".TVP chce przejąć markę Showmax w całej Europie. Emma Thompson w nowym serialu BBC1. A oprócz tego Złote Globy, "Seria niefortunnych zdarzeń" i nie tylko.

1. Teaser i data premiery 2. sezonu "Punishera". "Punisher" wróci z 2. sezonem prawdopodobnie 18 stycznia. Niestety, na razie nie jest to oficjalna data premiery – zamieszczono ją na twitterowym koncie Netfliksa z Bliskiego Wschodu i z Afryki, po czym wpis zniknął. Wszystko wskazuje na to, że Netflix chciał utrzymać datę w tajemnicy, tak jak w przypadku "Black Mirror: Bandersnatch", ale znów nie wyszło.

2. Netflix usunął odcinek "Patriot Act with Hasan Minhaj". Odcinek został usunięty z saudyjskiej wersji Netfliksa, po tym jak poskarżyła się Arabia Saudyjska, którą Hasan Minhaj miał postawić w złym świetle. Program skupiał się na zabójstwie dziennikarza Jamala Khashoggiego w konsulacie tego kraju.

3. Neil Patrick Harris spoileruje 3. sezon "Serii niefortunnych zdarzeń". Spokojnie, to nie jest prawdziwe zakończenie netfliksowego serialu.

4. TVP chce przejąć markę Showmax w całej Europie. Wraz z końcem stycznia Showmax wycofuje się z Polski. Ale być może uratuje go TVP, które zaczęło rozmowy na temat przejęcia marki na 24 rynkach europejskich.

5. Kolejne kontrowersje wokół Louisa C.K. Louis C.K. znów pojawił się na scenie, by wyśmiać m.in. osoby, które przeżyły strzelaninę w Parkland High School.

6. Sandra Oh i Andy Samberg w zapowiedzi gali Złotych Globów. Gala rozdania Złotych Globów będzie w najbliższą niedzielę, a więcej zapowiedzi z duetem prowadzących znajdziecie tutaj.

7. Emma Thompson w nowym serialu BBC1. Emma Thompson zagra jedną z głównych ról w serialu "Years and Years" Russella T Daviesa. Serial opowie 15 lat z życia Lyonów, brytyjskiej rodziny, która stara się radzić w świecie niestabilnej polityki, zmieniającej się gospodarki i postępu technologicznego. Historia rozpocznie się w 2019 roku, a następnie wybiegnie w przyszłość. W obsadzie są także Jessica Hynes, Rory Kinnear, Ruth Madeley, T'Nia Miller, Anne Reid i Russell Tovey.

Emma-Thompson-Years-Years0

REKLAMA