"The Good Wife": Co u Willa? Sneak peeki z 16. odcinka

Josh Charles jako Will (Fot. CBS)

Josh Charles jako Will (Fot. CBS)

Co będzie z Willem Gardnerem, po tym jak podjął trudną decyzję? Dowiemy się z 16. odcinka, "After the Fall". Na razie mamy sneak peeki i kilka spoilerów. Nie czytajcie, jeśli nie widzieliście 15. odcinka!

Co stanie się z Willem, po tym jak zdecydował się ponieść konsekwencje swojego błędu? W różnych serwisach o serialach można znaleźć wywiady z Joshem Charlesem, który uchyla rąbka tajemnicy. Z TV Guide można się dowiedzieć, że Will będzie musiał stawić czoła swoim siostrom. Jak powiedział Josh Charles:

Will to samiec alfa, on lubi być tym, który przesłuchuje innych. Zobaczyć postać, która w biurze ma tyle siły, postawioną pod ścianą, podczas gdy jego siostry go wypytują o życie prywatne - to była duża frajda to zagrać.

Zobaczymy zupełnie nowego Willa - wraz z siostrami będzie na przykład grał na gitarze. Oczywiście 16. najbardziej pożądany kawaler Chicago nie zniknie z serialu. Będziemy po prostu poznawać go od zupełnie innej strony niż dotychczas nam znana. Sześć miesięcy bez praktykowania prawa wcale go nie zniszczy. Poza tym według Charlesa on się aż tak nie zmieni po powrocie do pracy. Biuro i rodzina to po prostu dwie zupełnie różne sfery.

Mniej więcej to samo, tylko w inny sposób, Charles powtarza w TVLine. Nigdzie nie ma spoilerów dotyczących przyszłości romansu Willa z Alicią. Czyżby scenarzyści już do tego nie chcieli wracać? Zobaczymy.

Na razie mamy promo i dwa sneak peeki z odcinka "After the Fall", który amerykańscy widzowie zobaczą dziś.

http://www.youtube.com/watch?v=mcqGzoLFA3Y

http://www.youtube.com/watch?v=3qjMa0h9zGc