"Wojna światów", "Peaky Blinders", "Baptiste" i inne atrakcje. Zwiastun BBC zapowiada świetny rok 2019

"Peaky Blinders" (Fot. BBC)

BBC wypuściło listę seriali i zapowiedź 2019 roku. Od "Wojny światów", "Nędzników" i "Luthera" aż po "Baptiste'a", "Poldarka" czy "Peaky Blinders" – atrakcji nie brakuje!

BBC ostatnio szaleje z serialami prawie tak jak Netflix i w 2019 roku to się nie zmieni. W zapowiedzi seriali na najbliższe miesiące znajdziecie fragmenty kilkunastu produkcji, w tym bardzo znanych, jak "Obsesja Eve", "Peaky Blinders", "Call the Midwife", "Poldark", "Line of Duty", "Keeping Faith" czy "Luther". Ten ostatni już wrócił z nowym sezonem (który w Polsce można oglądać na HBO GO), a pozostałe powrócą na pewno w tym roku.

Co jeszcze nas czeka? Ralph Fiennes kontra inwazja z Marsa, czyli nowa "Wojna światów". Suranne Jones jako bogata i kontrowersyjna Anne Lister w serialu historycznym "Gentleman Jack". "Baptiste", czyli spin-off "The Missing", skupiający się na tytułowym detektywie. Richard Gere, Helen McCrory i Billy Howle w rodzinnym dramacie "MotherFatherSon". Killian Scott i Sarah Greene w nowym kryminale "Dublin Murders", adaptacji popularnych książek.

A do tego jeszcze "Dark Mon£y", "Gold Digger", "Noughts & Crosses", "Trigonometry", "Years & Years" z Emmą Thompson. Będziemy mieli co oglądać w najbliższych miesiącach!

REKLAMA