Zwiastun "Sex Education" – nowego serialu Netfliksa. Jak wygląda wychowanie seksualne z Gillian Anderson?

"Sex Education" (Fot. Netflix)

0

"Zauważyłam, że udajesz, że się masturbujesz i zastanawiałam się, czy chcesz o tym pogadać" – mówi Gillian Anderson w zwiastunie "Sex Education" Netfliksa. I to jest niezły początek!

Co byście zrobili, gdyby wasza mama była prawdziwym guru od seksu i wyglądała jak Gillian Anderson? Dla Otisa Milburna (Asa Butterfield z "Gry Endera"), nastoletniego bohatera "Sex Education", to nie powód do dumy, a spory problem. Przynajmniej na początku tej historii.

Chłopak jest niezbyt popularnym uczniem szkoły średniej, który po rozwodzie rodziców mieszka ze swoją matką, 46-letnią terapeutką seksualną, Jean (Anderson). Przysłuchując się jej sesjom, Otis, chcąc nie chcąc, został prawdziwym ekspertem w dziedzinie seksu. A gdzie jak gdzie, ale w szkole średniej tego rodzaju wiedza może znacznie podnieść twój status.

I wtedy na scenie pojawia się Maeve (Emma Mackey), błyskotliwa i niegrzeczna dziewczyna, z którą Otis zakłada podziemną klinikę, zajmującą się rozwiązywaniem seksualnych problemów swoich kolegów. Ale czy wiedza i intuicja chłopaka pomogą mu uporać się z fobią dotyczącą własnej seksualności? Tego właśnie dowiemy się z brytyjskiego komediodramatu Netfliksa, który opowie o erotycznych i romantycznych doświadczeniach, przyjaźni i życiu współczesnych nastolatków.

W obsadzie "Sex Education", oprócz wyżej wymienionych, znajdują się m.in. James Purefoy ("Hap i Leonard") w roli byłego męża Jean i ojca Otisa, Ncuti Gatwa i Aimee-Lou Wood jako przyjaciele Otisa i Maeve, a także Alistair Petrie ("Terror") jako dyrektor liceum, do którego chodzą bohaterowie. Twórczynią serialu jest Laurie Nunn, reżyseruje Ben Taylor ("Catastrophe").

1. sezon "Sex Education" będzie liczyć 8 odcinków, których premierę na Netfliksie zaplanowano na 11 stycznia.

Sex-Education-poster-full