7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Beverly Hills, 90210" (Fot. FOX)

Powrót "Beverly Hills, 90210" to tak naprawdę żaden powrót. Kal Penn i Sean Astin w "Teorii wielkiego podrywu". Znakomita oglądalność nowego "Luthera" w BBC. A oprócz tego "Vera", "Cold Feet" i nie tylko.

1. Nie żyje Bob Einstein z "Curb Your Enthusiasm". W wieku 76 zmarł Bob Einstein, aktor komediowy, który grał m.in. w "Curb Your Enthusiasm" i "Arrested Development".

2. Powrót "Beverly Hills, 90210" to tak naprawdę żaden powrót. Media, które podały, że "Beverly Hills, 90210" wraca po latach w dawnym składzie, miały niepełne informacje. Michael Ausiello wyjaśnia, o co chodzi naprawdę: nowy serial będzie komediodramatem/mockumentem, w którym dawni członkowie obsady młodzieżowego hitu – Jennie Garth, Jason Priestley, Tori Spelling, Ian Ziering, Brian Austin Green i Gabrielle Carteris w rolach samych siebie – będą próbowali sprzedać telewizji jego nową wersję. Z projektem nie są związani Shannen Doherty ani Luke Perry.

3. Kal Penn i Sean Astin w "Teorii wielkiego podrywu". Kal Penn ("Designated Survivor") i Sean Astin ("Stranger Things") pojawią się gościnnie jako doktorzy Campbell i Pemberton, duet fizyków, który przypadkiem potwierdzi teorię Sheldona i Amy.

4. Znakomita oglądalność nowego "Luthera" w BBC. W Polsce premiera 5. sezonu "Luthera" trafiła na problemy techniczne HBO GO, a tymczasem w Wielkiej Brytanii to był najchętniej oglądany program w Nowy Rok. Pierwszy odcinek nowej serii obejrzało 5,6 mln widzów. To najlepszy wynik od czasu 1. i 2. sezonu.

5. "Cold Feet" wraca w styczniu. Telewizja ITV zapowiedziała premierę 8. sezonu "Cold Feet" na 14 stycznia.

6. Powraca również "Vera". 9. sezon wystartuje w Wielkiej Brytanii 13 stycznia.

7. Kostium Punishera w 3D na nowym plakacie. Zgodnie z nieoficjalnymi informacjami serial Marvela i Netfliksa wraca 18 stycznia.

REKLAMA