Najlepsze seriale grudnia wg czytelników Serialowej – zapraszamy do głosowania!

Fot. Amazon/Netflix/Starz

Zawsze w końcu nadchodzi ten dziwny moment, kiedy trzeba wybrać najlepsze seriale grudnia, po tym jak podsumowaliśmy już cały rok. Zapraszamy do głosowania!

Grudzień upłynął pod znakiem "Black Mirror: Bandersnatch", ale nie tylko. Premierę miał 2. sezon "Wspaniałej pani Maisel", która zyskała na Amazonie nie tylko tłumaczenie napisów, ale też polski tytuł. "The Good Place" zachwyciło nas odcinkiem "Janet(s)". Zakończył się 1. sezon "Genialnej przyjaciółki" – i od razu zamówiono kolejny. Interesujący finał miał także "Pokój 104".

Zadebiutowało "Wodnikowe Wzgórze", "The ABC Murders" i nowa wersja "Les Misérables" od BBC. Z 2. sezonem i obowiązkowymi dwoma Howardami powrócił "Odpowiednik". Kontynuowana była "Ucieczka z Dannemory", "Wikingowie" czy "Outlander". Krótko mówiąc, macie z czego wybierać.

Zasady głosowania: prosimy was o podawanie w komentarzach tytułów trzech seriali, które waszym zdaniem były najlepsze w grudniu (kolejność dowolna). My wasze głosy policzymy, a wynik opublikujemy. Głosować możecie do czwartku 10 stycznia, do końca dnia.

Pamiętajcie, że bierzemy pod uwagę tylko te seriale, które miały przynajmniej jeden odcinek w grudniu.

REKLAMA