"The Punisher" powraca z mocnym teaserem. Jest też opis i oficjalna data premiery 2. sezonu

"The Punisher" (Fot. Netflix)

0

Wszystko wskazuje na to, że 2. sezon "Punishera" będzie intensywnym przeżyciem. I to nie tylko dlatego, że Netflix szaleje z kasowaniem seriali Marvela. Mamy zapowiedź i datę premiery.

Nowe odcinki serialu "The Punisher" oczekiwane są przez fanów z mieszanką entuzjazmu i niepokoju, bo niezależnie od tego, jakie 2. sezon osiągnie wyniki oglądalności, przyszłość wydaje się w tym momencie mocno niepewna. Panika już się zaczęła, a Netflix tylko to podsycał, zwlekając do ostatniej chwili z podaniem daty premiery i wypuszczeniem jakichkolwiek informacji o fabule. Nie wspominając o zwiastunie.

Dziś wszystko już/wreszcie jest. Zacznijmy od oficjalnego opisu 2. sezonu:

Były żołnierz Marines, Frank Castle (Jon Bernthal), stara się wieść normalne życie do momentu, kiedy zostaje uwikłany w usiłowanie zabójstwa młodej dziewczyny (Giorgia Whigham). Kiedy tylko zagłębia się w tajemnicę dziewczyny oraz tych, którzy szukają posiadanych przez nią informacji, na jego plecy spada kolejny ciężar. Nowi i starzy wrogowie zmuszają go do konfrontacji z samym sobą i zaakceptowania swojego przeznaczenia – czyli przeistoczenia się w Punishera.

Dalej mamy bardzo intensywny teaser, w którym Frank nam wyjaśnia, kim jest i jak wygląda jego najbliższa przyszłość:

Obok Bernthala w 2. sezonie pojawią się m.in. Ben Barnes (Billy Russo), Amber Rose Revah (Dinah Madani), Jason R. Moore (Curtis Hoyle), Josh Stewart (John Pilgrim), Floriana Lima (dr Krista Dumont) i Deborah Ann Woll (Karen Page). Twórcą, scenarzystą i producentem wykonawczym serialu jest Steve Lightfoot ("Hannibal").

Data premiery jest dokładnie taka, jak sugerowały przecieki: 2. sezon "Punishera" zadebiutuje 18 stycznia na Netfliksie. A tymczasem łapcie jeszcze kilka nowych zdjęć z serialu. Jest Ben Barnes jako Jigsaw!

punisher01

punisher-02

punisher-03

punisher-04