Plakat "Stranger Things" zapowiada nowe kłopoty? Kilka mrocznych szczegółów, które mogliście przegapić

"Stranger Things" (Fot. Netflix)

0

Czyżby plakat promujący 3. sezon "Stranger Things" zawierał kilka tajemnic? Jeśli faktycznie tak jest, właśnie odkryli je wierni fani serialu. Spójrzcie na to!

Wszystko wskazuje na to, że wypuszczony w Nowy Rok plakat promujący 3. sezon "Stranger Things" zawiera ukryty przekaz, który właśnie rozszyfrowali internauci.

Przyjrzyjmy się dokładnie. Gdy Dustin i Max podziwiają sztuczne ognie, wyraźnie iskrzenie czuć również między Jedenastką i Willem. Tylko gdy on spogląda na nią, ona z zaniepokojoną miną patrzy prosto na... No właśnie, na co? Biorąc pod uwagę widoczne na dole plakatu odnóża, można uznać, że na Demogorgona albo jakiegoś spokrewnionego z nim potwora.

StrangerThings3

Kolejna sprawa to martwe szczury, które widoczne są na plakacie dopiero, gdy rozjaśni się kolory. Jeden z odcinków 3. sezonu serialu nosi tytuł "The Mall Rats", stąd można wnioskować, że obecność nieżywych gryzoni nie jest tutaj przypadkowa (kliknijcie zdjęcie poniżej).

I ostatni szczegół. W teaserze 3. części "Stranger Things" na ekranie telewizora pojawia się wiadomość o treści "Kiedy niebieski i żółty spotkają się na zachodzie". Czyżby niebieskie ubrania Jedenastki i żółta koszulka Willa były przypadkowe? Jest to mało prawdopodobne.

"Stranger Things" jest dostępne na Netfliksie. 3. sezon pojawi się 4 lipca.