6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Better Things" (Fot. FX)

CW zamawia pilot serialu o Batwoman. Wiemy, kiedy wraca "Better Things" z 3. sezonem. Będzie kolejny crossover w świecie zombie. A oprócz tego "Friends From College", "Kingdom" i nie tylko.

1. CW zamawia pilot serialu o Batwoman. Telewizja CW zamówiła pilot serialu o Batwoman z Ruby Rose w roli głównej. Wyreżyseruje go David Nutter, który wcześniej reżyserował seriale z Arrowverse, ale też np. "Grę o tron". Scenarzystką jest Caroline Dries ("The Vampire Diaries"). Oprócz Kate Kane w serialu zobaczymy m.in. jej ojca, pułkownika Kane'a, i jej przeciwniczkę, Alice.

2. Wiemy, kiedy wraca "Better Things" z 3. sezonem. Nowy sezon będzie mieć premierę 28 lutego w USA. Gościnnie zadebiutują w serialu Sharon Stone, Matthew Broderick, Doug Jones, Glynn Turman, Judy Reyes, Cree Summer, Charlie Robinson, Janina Gavankar i Marsha Thomason. Powrócą z kolei Diedrich Bader, Greg Cromer, Rebecca Metz, Kevin Pollak i Alysia Reiner. Pamela Adlon wyreżyserowała wszystkie 12 odcinków, jest także scenarzystką, producentką i showrunnerką serialu. Louis C.K. już do ekipy "Better Things" nie wróci.

better-things-season-3-poster

3. Znamy gospodarza gali Critics' Choice Awards. Galę rozdania nagród krytyków, która w tym roku odbędzie się 13 stycznia, poprowadzi Taye Diggs.

4. Kolejny crossover w świecie zombie. Jedna z postaci blisko związanych z Neganem przejdzie z "The Walking Dead" do "Fear the Walking Dead". Kto taki? Odpowiedź tutaj.

5. Zwiastun 2. sezonu "Friends From College". Serial komediowy Netfliksa wraca 11 stycznia.

6. Jeszcze jedna zapowiedź "Kingdom". Koreański serial o zombie w średniowieczu startuje 25 stycznia na Netfliksie.

REKLAMA