6. sezon "Wikingów" będzie finałowy. Jest jednak dobra wiadomość dla fanów serialu

"Wikingowie" (Fot. History)

"Wikingowie" dobiegają końca. Po 5. sezonie, który zakończy się w styczniu, czeka nas jeszcze jedna ostatnia odsłona serialu. Co będzie później? Szykujcie się na miłą niespodziankę.

"Wikingowie" to najpopularniejszy i zarazem przełomowy serial telewizji History. Aktualnie możemy oglądać 5. sezon produkcji, którego finał zaplanowany jest na 30 stycznia.

Jak donosi serwis Deadline, historia "Wikingów" zakończy się wraz z 6. sezonem, który został zamówiony we wrześniu 2017 roku. Będzie on liczyć 20 odcinków, premiera zaplanowana jest na 2019 rok. Finałowy odcinek prawdopodobnie zobaczymy w 2020.

Jest jednak dobra wiadomość dla wszystkich fanów serii. Telewizja History, twórca serialu, Michael Hirst, oraz MGM Television już rozmawiają o kolejnym projekcie, który będzie powiązany z "Wikingami". Na tym wczesnym etapie wiemy, że do ekipy dołączy scenarzysta Jeb Stuart ("Szklana pułapka", "Ścigany") i na razie są to wszystkie oficjalne informacje. Na kolejne szczegóły spin-offu pozostaje nam cierpliwie czekać.

Serial "Wikingowie" zakończy się po 89 odcinkach. Pierwszy został wyemitowany w 2013 roku.

"Wikingowie" dostępni są na Netfliksie.

REKLAMA