Potwór z bagien wygląda świetnie w nowej odsłonie. Wideo zza kulis "Swamp Thing" jest bardzo klimatyczne

"Swamp Thing" (Fot. DC Universe)

0

Legendarny potwór z bagien (czy jak wolicie z komiksów DC) wraca na mały ekran. Ma być mroczny, przerażający i jeszcze bardziej fascynujący. Zobaczcie przedsmak "Swamp Thing".

Potwór z komiksów DC wychodzi z bagien i dostaje swój własny serial. "Swamp Thing" to najnowsza produkcja DC Universe. Czego możemy się po niej spodziewać?

Pilotażowy odcinek serialu nakręcił Len Wiseman ("The Gifted", "Lucyfer"), który razem z Jamesem Wanem ("Aquaman", "Obecność 2") pełni funkcję producenta wykonawczego. Scenariusz napisali Mark Verheiden ("Daredevil") i Gary Dauberman ("Zakonnica").

Crystal Reed ("Gotham") wystąpi jako Abby Arcane, pani doktor badająca sprawę tajemniczego wirusa, który został odkryty na mokradłach w małym miasteczku w Luizjanie. Abby szybko poznaje jego przerażające sekrety. Andy'ego Beana zobaczymy w roli biologa Aleca Hollanda, zaś Derekowi Mearsowi przypada postać tytułowego potwora.

W serialu zobaczymy również Virginię Madsen ("American Gothic") w roli Marii Sunderland, żony lokalnego biznesmena ogarniętego obsesją na punkcie bagien, oraz Hendersona Wade'a ("Riverdale") jako Matta Cable'a, stróża prawa z Luizjany, który będzie musiał zmierzyć się ze zjawiskami nadprzyrodzonymi.

Na profilu Lena Wisemana pojawiło się pierwsze zdjęcie oraz nagranie z planu serialu.

"Swamp Thing" ma być mroczną, przerażającą i zarazem romantyczną wersją komiksu DC, w co jesteśmy w stanie uwierzyć odpalając nagranie z profilu producenta wykonawczego serialu. Kto by pomyślał, że muzyka rodem z włoskiej restauracji nada bagnom takiego klimatu! Dodajmy, że produkcja będzie mieć kategorię R, co oznacza, że mogą obejrzeć ją osoby posiadające minimum 17 lat.

Premiera serialu o potworze z bagien przewidziana jest na maj 2019 roku. "Swamp Things" pojawi się w USA na platformie DC Universe. Nie będzie jednak integralną częścią uniwersum DC.