5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Punisher" (Fot. Netflix)

Jigsaw idzie na terapię w klipie z 2. sezonu "Punishera". Nowa Carmen Sandiego w zwiastunie serialu Netfliksa. Data premiery 8. sezonu "Z pamiętnika położnej". A oprócz tego Kevin Hart, Oscary i nie tylko.

1. Nowa Carmen Sandiego w zwiastunie serialu Netfliksa. Reboot "Carmen Sandiego" z Giną Rodriguez w roli głównej będzie mieć premierę 18 stycznia na Netfliksie.

2. Data premiery 8. sezonu "Z pamiętnika położnej". Serial BBC powraca w niedzielę 13 stycznia. Akcja 8. sezonu będzie dziać się w roku 1964.

3. Ellen DeGeneres przekonywała Kevina Harta, żeby poprowadził Oscary. Po tym jak Kevinowi Hartowi zostały przypomniane homofobiczne tweety, komik zrezygnował z prowadzenia oscarowej gali. Ellen DeGeneres w swoim programie próbowała go przekonać – jak twierdziła, w imieniu Akademii Telewizyjnej – żeby jednak galę poprowadził. On zaś tłumaczył, że nie jest homofobem, a to, że tweety sprzed dziesięciu lat wypłynęły teraz, to nie przypadek.

4. Zwiastun 2. sezonu "Corporate". Korporacyjne piekło powraca 15 stycznia, a gościnnie pojawi się Kyra Sedgwick jako pani Cowboy.

5. Jigsaw idzie na terapię w klipie z 2. sezonu "Punishera". Serial wraca 18 stycznia i w 2. sezonie zobaczymy już Bena Barnesa w masce.

REKLAMA