6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Grantchester" (Fot. ITV)

0

Zwiastun 4. sezonu "Grantchester". Przemiana Billy'ego Russo na ruchomym plakacie "Punishera". Will Poulter z "Bandersnatch" opuszcza Twittera. A oprócz tego "Star Trek: Discovery" i nie tylko.

1. Netflix testuje funkcję "pokaż tę scenę ponownie". Nowa funkcja ma pozwolić powrócić do początku danej sceny. Na razie jednak test głównie irytuje użytkowników, którzy nie chcą, żeby seans przerywały im wyskakujące komunikaty.

2. Kevin Hart ostatecznie nie będzie prowadzić Oscarów. Choć Ellen DeGeneres zachęcała Kevina Harta, żeby jednak poprowadził oscarową galę, komik ostatecznie zdecydował, że tego nie zrobi.

3. Przemiana Billy'ego Russo na ruchomym plakacie "Punishera". W 2. sezonie "Punishera" Billy Russo założy maskę Jigsawa. Nowy plakat to tak naprawdę gif, pokazujący różne twarze tego bohatera.

4. Will Poulter z "Bandersnatch" opuszcza Twittera. Will Poulter, czyli serialowy Colin Ritman z "Black Mirror: Bandersnatch", ogłosił, że dla zdrowia psychicznego odchodzi z Twittera. Aktor miał dość tego, jak komentowany był jego występ – nazywano go m.in. "brzydalem".

5. Zwiastun 4. sezonu "Grantchester". Brytyjski serial powraca 11 stycznia. To już ostatni sezon z Jamesem Nortonem w roli głównej.

6. Obsada "Star Trek: Discovery" na zdjęciach z 2. sezonu. Ekipa "Discovery" wygląda świetnie na zdjęciach promujących 2. sezon – pełną galerię znajdziecie tutaj.

star-trek01

star-trek02

star-trek03