Jameela Jamil ofiarą cudownej pomyłki na Złotych Globach. Tahani z "The Good Place" byłaby wściekła!

"The Good Place" (Fot. NBC)

0

Tahani zawsze przegrywała ze swoją ładniejszą, mądrzejszą i pod każdym względem wspanialszą siostrą Kamilą. I tym razem nie jest inaczej – zobaczcie zabawną pomyłkę na Złotych Globach.

Jameela Jamil znana jest z roli Tahani Al-Jamil w "The Good Place". Poza tym wciąż walczy w social mediach z niezdrowymi sposobami na odchudzanie, podejrzanymi suplementami diety, retuszowaniem zdjęć itd. – słowem, kto jak kto, ale dziennikarze plotkarskiego E! powinni ją kojarzyć.

Ale najwyraźniej mają z tym problem, bo aktorka, która pojawiła się w relacji z czerwonego dywanu na Złotych Globach, została podpisana jako Kamilah al-Jamil – znienawidzona młodsza siostra Tahani, we wszystkim od niej lepsza. I niełatwo zgadnąć, jak taki błąd mógł zostać popełniony, skoro Jameela gra Tahani, jedną z głównych bohaterek "The Good Place", a w Kamilę, postać, która pojawia się tylko raz na jakiś czas, wciela się zupełnie inna aktorka, Rebecca Hazlewood.

Niezależnie od tego, jakim cudem ktoś w E! tego dokonał, pomyłka zachwyciła Jameelę. Aktorka skomentowała to na Twitterze jako "najzabawniejszą rzecz, jaką kiedykolwiek widziała" i dodała, że Tahani pewnie by umarła.

Błąd zauważyła także reporterka Nina Parker, która pytała Jameelę o sukienkę na czerwonym dywanie. "Jameela Jamil, dziewczyno, wiemy, jak się nazywasz. To telewizja live, takie rzeczy się zdarzają!" – powiedziała na wizji.