8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Gra o tron" (Fot. HBO)

Rozdano Złote Globy, "The Americans" wśród zwycięzców. Nowe sceny z "Gry o tron" w zwiastunie HBO. Helen Mirren i Jason Clarke na zdjęciu z "Catherine the Great". A oprócz tego "Star Trek: Discovery" i nie tylko.

1. Rozdano Złote Globy, "The Americans" wśród zwycięzców. Tegoroczna lista zwycięzców jest bardzo różnorodna i zawiera m.in. "The Americans", "The Kominsky Method" oraz "Bodyguarda".

2. Nowe sceny z "Gry o tron" w zwiastunie HBO. Podczas Złotych Globów HBO wypuściło zapowiedź seriali na 2019 rok. Znajdziecie w niej sceny z 2. sezonu "Wielkich kłamstewek", a także z "Watchmen", "Euphorii", finałowego sezonu "Veepa" i "Gry o tron". Sansa spotyka Daenerys i zapewnia ją, że Winterfell należy do niej – co wyraźnie cieszy Dany. Jest też Nocny Król na smoku.

3. Przegląd sukienek ze Złotych Globów. Najlepsze kreacje gwiazd znajdziecie tutaj. Kolejny przegląd sukienek, a także odważniejszych męskich stylizacji, jest tutaj.

4. Chrissy Metz nazwała Alison Brie słowem na B. W tym roku na czerwonym dywanie miała też miejsce mała afera: Chrissy Metz nazwała niezbyt elegancko Alison Brie, kiedy myślała, że mikrofon już jest wyłączony, a potem wszystkiemu zaprzeczyła. Na nagraniu słychać jednak wyraźnie: "she's such a bitch".

5. Patricia Arquette rzuca słowem na F. Patricia Arquette dla odmiany wybrała słowo na F, którym rzuciła, odbierając nagrodę za rolę w "Ucieczce z Dannemory". Potem za to przepraszała.

6. Leonardo Nam dołącza do obsady "Swamp Thing". Aktor znany z "Westworld" dostał rolę powracającą w nowym serialu DC Universe.

7. Helen Mirren i Jason Clarke na zdjęciu z "Catherine the Great". Serial Sky Atlantic i HBO będzie mieć premierę w tym roku.

Catherine-The-Great-First-Look

8. Postacie ze "Star Trek: Discovery" na nowych plakatach. Pełną serię znajdziecie tutaj.

startrek01

startrek02

REKLAMA