7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Chirurdzy" (Fot. ABC)

"Chirurdzy" z wydłużonym 15. sezonem. David Fincher i Tom Miller tworzą animowaną antologię dla Netfliksa. Gwiazdy "Daredevila" dołączają do akcji ratowania serialu. A oprócz tego "Star Trek: Discovery" i nie tylko.

1. "Chirurdzy" z wydłużonym 15. sezonem. Telewizja ABC zamówiła trzy dodatkowe odcinki "Chirurgów". To oznacza, że 15. sezon będzie mieć 25 odcinków. "Chirurdzy" wyprzedzą liczący łącznie 331 odcinków "Ostry dyżur" i zostaną najdłużej emitowanym serialem medycznym.

2. David Fincher i Tom Miller tworzą animowaną antologię dla Netfliksa. "Miłość, śmierć i roboty" – tak nazywa się nowy serial animowany, który Tom Miller ("Deadpool") tworzy wraz z Davidem Fincherem. Serial będzie "kolekcją animowanych krótkich historii, które sięgną po takie gatunki, jak science fiction, fantasy, horror i komedia". Sezon 1 będzie składać się z 18 krótkich odcinków – każdy będzie liczyć od pięciu do 15 minut i zostanie stworzony przez inną ekipę.

3. Rachel Brosnahan poprowadzi "Saturday Night Live". Gwiazda "Wspaniałej pani Maisel", która ma już dwa Złote Globy za tę rolę, będzie gospodynią SNL 19 stycznia.

4. Mark Ivanir w serialu "The New Pope". Mark Ivanir ("Homeland") pojawi się w "The New Pope", czyli kontynuacji "Młodego papieża" Paolo Sorrentino. Szczegóły roli pozostają tajemnicą.

5. Gwiazdy "Daredevila" dołączają do akcji ratowania serialu. Petycja dotycząca "Daredevila" zebrała już ponad 100 tys. podpisów. Do akcji szukania nowej stacji dla serialu dołączyli aktorzy, Amy Rutberg (Marci) i Vincent D'Onofrio (Wilson Fisk).

6. Kolejny powrót do "Supernatural". Kurt Fuller pojawi się jako Zachariah w 300. odcinku serialu. Ostatnio widzieliśmy go w 5. sezonie, w 100. odcinku serialu.

7. Zupełnie inny Spock na początku 2. serii "Star Trek: Discovery". Ethan Peck zagra inną wersję Spocka niż te, które znamy. I nie chodzi tylko o brodę. Ikoniczny bohater, kiedy go spotkamy na początku 2. sezonu "Star Trek: Discovery", będzie przechodzić wewnętrzną walkę. Z kolei Pike, jak mówi grający go Anson Mount, będzie różnił się od innych startrekowych kapitanów nie tylko tym, że lubi działać zgodnie z zasadami. To facet, który za najcenniejszy zasób uważa załogę. I kiedy ma jakiś problem, nie boi się zapytać: "Pogubiłem się, ktoś ma lepszy pomysł?".

Star Trek: Discovery

Star Trek: Discovery

REKLAMA