10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Christina Hendricks w serialu "Mad Men"

Christina Hendricks w serialu "Mad Men"

Julia Stiles agentką FBI, Kaley Cuoco już nie zaręczona, a Christina Hendricks obnażona przez hakera. Co jeszcze w serialach piszczy w poniedziałkowy poranek?

1. Wyciekły nagie zdjęcia Christiny Hendricks. Nagie fotki rudej to coś, na co czekała większość fanów "Mad Men" (i mało kto się do tego przyzna). Pochodzą ze zhakowanego telefonu gwiazdy, a obejrzeć je możecie tutaj. Co ciekawe, jedyne zdjęcie, na którym widać więcej piersi, niż gwiazda pokazuje w serialu, jest "bez głowy".

2. Julia Stiles agentką FBI. Julia Stiles powraca do TV, by wystąpić w pilocie opartego na izraelskim formacie thrillera "Midnight Sun", który zamówiło NBC. Serial ma opowiada o śledztwie ws. zniknięcia kultu Midnight Sun, prowadzonego przez agentkę FBI o nazwisku Leah Kafka (Stiles). Oprócz niej w serialu zagrają Connor O'Farrell, Emma Bell i Daniella Pineda.

3. Kaley Cuoco już nie jest zaręczona. Penny z "The Big Bang Theory" znów wolna? Na to wygląda. Kaley Cuoco powiedziała dziennikarzom, że już nie jest zaręczona z Joshem Resnikiem. Nie wiadomo, czy z nim zerwała, czy po prostu na razie odłożyli ślub. Kaley bardzo sobie ceni prywatność - kilka lat temu przez dłuższy czas udało jej się utrzymać w tajemnicy związek z Johnnym Galeckim, serialowym Leonardem.

4. Jeff Goldblum w pilocie komedii Sarah Silverman. Aktor, który ostatnio grał jednego z ojców Rachel z "Glee", ma pozostać w TV na dłużej. Jeff Goldblum będzie występował w serialu Sarah Silverman, aktualnie zatytułowanym "Susan 313" - oczywiście, jeśli NBC go zamówi. Serial ma opowiadać o trzydziestokilkuletniej kobiecie, która znów jest singielką po dłuższym związku (mniej więcej tak jak sama Sarah). Goldblum zagra jej byłego faceta.

5. Przynajmniej pięć sezonów "Downton Abbey"? Większość gwiazd "Downton Abbey" - w tym Michelle Dockery (Lady Mary), Elizabeth McGovern (Cora), Hugh Bonneville (Robert), Joanne Froggatt (Anna) i Brendan Coyle (Bates) - podpisała kontrakty na 4. i 5. sezon serialu. Kontraktów jeszcze nie podpisali Dan Stevens (Matthew), Siobhan Finneran (O’Brien) i Jessica Brown Findlay (Lady Sybil). Obecnie Brytyjczycy produkują 3. sezon tego znakomitego serialu.

6. "Common Law" w maju w USA Network. Serial o dwóch policjantach, których szef wysyła na terapię, w końcu ruszy w USA Network. Premiera 11-odcinkowego 1. sezonu produkcji, w której główne role grają Michael Ealy i Warren Kole, zaplanowana została ostatecznie na 11 maja.

7. Colette z "Pan Am" w nowej roli. Karine Vanasse jest pierwszą aktorką ze skasowanego (choć jeszcze tylko nieoficjalnie) "Pan Am", która znalazła nową pracę. Kanadyjska aktorka wystąpi w pilocie "Scruples" o świecie wielkiej mody, który robi dla ABC Natalie Portman. Na razie jest to gościnna rola - projektantki Valentine. Jeśli serial dostanie zamówienie, Karine prawdopodobnie znajdzie się w stałej obsadzie.

8. Dr Chase też ma nową pracę. Jesse Spencer, który przez lata grał Chase'a w serialu "Dr House", będzie występował w "Chicago Fire" NBC - o strażakach z Chicago. Spencer zagra Matthew Caseya, świetnie sprawdzającego się w pracy strażaka, ale za to mającego kłopoty w życiu prywatnym.

9. Serial ABC znalazł swoją Piękną. Irlandzka aktorka Ruth Bradley zostanie Piękną w serialu "Piękna i Bestia" stacji ABC, opartym na wszystkim dobrze znanej baśni. Serial ma opowiadać o ślicznej księżniczce Grace, która po śmierci ojca ma zacząć rządzić krajem. Księżniczkę porywa jednak Shiro, czyli serialowa Bestia (Darius Campbell), który przy okazji otwiera jej oczy na rzeczy, o których do tej pory nie miała pojęcia. ABC chce zrobić z "Pięknej i Bestii" hit na miarę "Once Upon a Time".

10. Kolejna gwiazda "Cougar Town" ma nową pracę. Dan Byrd wystąpi w pilocie serialu Louisa C.K., który robi CBS. Serial ma opowiadać o grupie młodych ludzi, którzy realizują marzenia mimo finansowych trudności. Dan zagra Freda, chłopaka zajmującego się filmami. Jeśli "Cougar Town" przetrwa, aktor pozostanie w tym serialu, a do nowej komedii wybiorą kogoś innego. Ale niestety istnieje możliwość, że "Miasto kocic" zakończy się po 3. sezonie.