Reakcja Ellen Pompeo na Złoty Glob dla Sandry Oh sprawi, że uśmiechniecie się szeroko

"Chirurdzy" (Fot. ABC)

0

Sandra Oh, która opuściła rozdanie Złotych Globów ze statuetką dla najlepszej serialowej aktorki dramatycznej, mogła liczyć na wsparcie ekipy z "Chirurgów". Zobaczcie reakcję Ellen Pompeo.

76. rozdanie Złotych Globów należało do Sandry Oh, która została okrzyknięta najlepszą aktorką dramatyczną za rolę w serialu "Obsesja Eve", dzięki czemu stała się pierwszą kobietą azjatyckiego pochodzenia wielokrotnie docenioną przez Hollywoodzkie Stowarzyszenie Prasy Zagranicznej (pierwszy Złoty Glob za rolę w "Chirurgach" Sandra odebrała w 2006 roku). Do tego dochodzi jeszcze fakt, że Oh razem z Andym Sambergiem byli gospodarzami gali.

W tych chwilach aktorka mogła liczyć na wsparcie swoich przyjaciół z "Chirurgów". Ellen Pompeo (panie pracowały razem przez dziewięć lat) udostępniła na swoim Twitterze zdjęcie opublikowane przez dawną koleżankę z pracy i złożyła jej przesympatyczne gratulacje.

"Muszę powiedzieć, że to całkiem słodki widok. Nikt bardziej na to nie zasługiwał" – napisała Ellen pod zdjęciem przedstawiającym leżącą na podłodze Sandrę. Otaczają ją dwa stoły z pustymi talerzami i Złotym Globem między nimi. Czyżby ślady świętowania?

Pompeo nie była jedyną osobą z ekipy "Chirurgów", która pogratulowała Sandrze. Gratulacje dla aktorki przekazali też Kevin McKidd, Camilla Luddington i Kate Walsh, a nad jej talentem rozpływała się Shonda Rhimes, twórczyni serialu.

"Chirurdzy" powrócą na antenę ABC w czwartek, 17 stycznia. 15. sezon serialu będzie liczył aż 25 odcinków, dzięki czemu stanie się on najdłużej emitowaną produkcją medyczną w historii telewizji. Natomiast "Obsesja Eve" wróci z 2. sezonem 7 kwietnia w USA i dzień później w Polsce.

"Obsesja Eve" dostępna jest w HBO GO.