8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Grace i Frankie" (Fot. Netflix)

Rosą szanse na powrót "The West Wing". Zwiastun 5. sezonu "Grace i Frankie". Phylicia Rashad w obsadzie "This Is Us". A oprócz tego "Stranger Things", "NYPD Blue" i nie tylko.

1. "The West Wing" ma szansę powrócić. Richard Schiff, czyli serialowy Toby Ziegler, dyrektor komunikacji Białego Domu, powiedział, że szansa na powrót "The West Wing" staje się coraz bardziej realna.

"Aaron [Sorkin] powiedział, że chce, aby to się wydarzyło. Być może będzie to nowa administracja, w którym to przypadku niektórzy z nas mogliby pojawić się jako konsultanci. Ma to sens, być może jedno czy dwoje z nas mogłoby być w Białym Domu. Zaproponowałem to Aaronowi i mu się spodobało" – powiedział aktor w Popcorn Talk. Jego zdaniem akcja nowej wersji nie musiałaby się nawet rozgrywać w Białym Domu. Można by pokazać niższe szczeble albo zrobić swego rodzaju połączenie "House of Cards" z "Veepem".

2. Zwiastun 5. sezonu "Grace i Frankie". Jane Fonda i Lily Tomlin powrócą jako Grace i Frankie 18 stycznia.

3. Phylicia Rashad w obsadzie "This Is Us". Aktorka znana z "The Cosby Show" zagra Carol, matkę Beth. Zobaczymy ją w 13. odcinku 3. sezonu, skupiającym się na historii Beth.

4. Luke Wilson w obsadzie "Stargirl". Luke Wilson pojawi się w serialu DC Universe jako Pat Dugan.

5. "Vera" powraca po raz dziewiąty. 9. sezon brytyjskiego kryminału startuje na Wyspach 13 stycznia.

6. Powstaje nowe "NYPD Blue". Pilot nowej wersji kultowego serialu policyjnego zamówiła telewizja ABC. Kim Delaney i Bill Brochtrup powrócą w swoich dawnych rolach. A głównym bohaterem będzie dorosły już Theo Sipowicz, który będzie próbował zdobyć odznakę detektywa i jednocześnie znaleźć mordercę swojego ojca, Andy'ego.

7. James Badge Dale w nowym serialu Starz. Aktor znany z "24 godzin" zagra detektywa w "Hightown", nowym serialu kryminalnym telewizji Starz.

8. Powieściowy prequel "Stranger Things" w kwietniu w Polsce. "Stranger Things: Suspicious Minds" Gwendy Bond pojawi się w Polsce 24 kwietnia. Z książki dowiemy się więcej o przeszłości matki Jedenastki oraz tajemniczym programie MKUltra, dzięki któremu dziewczyna posiada nadprzyrodzone moce.

REKLAMA