Zwiastun "Russian Doll" od Netfliksa. Zobaczcie, jak Natasha Lyonne przeżywa swój "Dzień świstaka"

"Russian Doll" (Fot. Netflix)

0

Nowa czarna komedia od Amy Poehler już w lutym na Netfliksie. Zobaczcie, jak prezentuje się "Russian Doll", w którym Natasha Lyonne z "Orange Is the New Black" próbuje uciec przed śmiercią.

Jeśli zastanawialiście się, jak "Dzień świstaka" mógłby wyglądać w wersji serialowej, to Netflix ma dla was odpowiedź. "Russian Doll" dodaje jednak morderczy twist do formuły znanej z kultowej komedii z Billem Murrayem.

Grana przez Natashę Lyonne Nadia powraca w nieskończoność na wielką nowojorską imprezę urodzinową za każdym razem, kiedy zostaje zabita. A jak pokazuje pierwszy zwiastun czarnej komedii, śmierć szczególnie upodobała sobie główną bohaterkę.

Aktorce z "Orange Is the New Black" towarzyszą na ekranie m.in. Greta Lee ("High Maintenance"), Yul Vazquez ("Midnight, Texas), Elizabeth Ashley ("Treme") oraz Charlie Barnett ("Chicago Fire"). Gościnnie zobaczymy też Chloë Sevigny ("Bloodline") i Daschę Polanco ("Orange Is The New Black").

Twórczyniami "Russian Doll" są Natasha Lyonne, Amy Poehler oraz Leslye Headland. Serial może pochwalić się także całkowicie żeńską ekipą reżyserską, w skład której wchodzą Lyonne i Headland oraz Jamie Babbit. 1. sezon będzie liczyć osiem odcinków.

Premiera "Russian Doll" 1 lutego na Netfliksie.