8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Legion" (Fot. FX)

0

Lauren Tsai w 3. sezonie "Legionu". Sarah Michelle Gellar z główną rolą w nowym serialu. CBS zamawia nowy serial twórców "Żony idealnej". A oprócz tego science fiction od TNT, "Punisher" i nie tylko.

1. Lauren Tsai w 3. sezonie "Legionu". Lauren Tsai, która zadebiutuje jako serialowa aktorka, zagra w "Legionie" rolę Switch. To młoda mutantka, której ukryte umiejętności będą kluczowe dla planów Davida Hallera.

2. Sarah Michelle Gellar w nowym serialu. Sarah Michelle Gellar dostała główną rolę w "Sometimes I Lie", thrillerze Warner Bros. TV opartym na książce Alice Feeney. Dawna Buffy wcieli się w Amber Reynolds, kobietę, która budzi się w szpitalu i nie może się poruszyć, nic powiedzieć ani nawet otworzyć oczu – ale wszystko słyszy. Nie wie, jak tu się znalazła, ale serial ma to wyjaśnić – akcja będzie przeskakiwać od jej dzieciństwa do niedalekiej przeszłości. Oprócz Gellar serial produkują Ellen DeGeneres i Jeff Kleeman ("Splitting Up Together"). Na razie nie wiadomo, która telewizja go pokaże.

3. CBS zamawia nowy serial twórców "Żony idealnej". Robert i Michelle Kingowie napiszą pilot serialu "Evil" z wątkami nadprzyrodzonymi. Serial, opowiadający o walce nauki z religią, skupi się na sceptycznej psycholożce, która wraz z księdzem i robotnikiem badać będzie niezwykłe zdarzenia – opętania, cuda itp.

4. Tegoroczne Oscary bez gospodarza. Jak donosi Variety, po raz pierwszy od 30 lat gala rozdania Oscarów nie będzie mieć gospodarza. To efekt zamieszania z Kevinem Hartem, który zrezygnował z prowadzenia gali, po tym jak wypłynęły jego homofobiczne tweety sprzed lat.

5. Travis Fimmel w serialu "Raised by Wolves". Aktor znany z "Wikingów" zagra androida zwanego Ojcem w "Raised by Wolves", nowym serialu science fiction TNT. Serial opowiadać będzie o androidach wychowujących ludzkie dzieci na tajemniczej planecie. Kiedy na planecie pojawiają się różnice religijne, mogące zagrozić całej kolonii, androidy orientują się, jak trudno jest kontrolować, w co wierzą ludzie. Reżyserować będzie Ridley Scott, dla którego to będzie telewizyjny debiut w roli reżysera. Twórcą i showrunnerem "Raised by Wolves" jest Aaron Guzikowski ("Prisoners").

6. Nowe odcinki "2 Dope Queens" w lutym. "2 Dope Queens" powraca z 2. serią, składającą się z czterech odcinków. Start 8 lutego w amerykańskim HBO, polskiej daty premiery na razie nie ma.

7. "I Love You, America" skasowane. Nie będzie 2. sezonu "I Love You, America". Hulu skasowało talk-show Sarah Silverman.

8. Punisher na nowym plakacie. 2. sezon startuje 18 stycznia, a dzisiaj ma się pojawić nowy zwiastun.

punsiher-season-2-1153138