Podwójnie wściekły Frank Castle w 2. serii "Punishera" – zobaczcie pełny zwiastun

"The Punisher" (Fot. Netflix)

0

Walkę czas zacząć, także o to, żeby Netflix nie skasował "Punishera". Zwiastun 2. sezonu zapowiada powrót Franka Castle'a, a razem z nim jego starego przeciwnika.

Frank Castle powróci na ekrany i ponownie stanie do walki w 2. sezonie serialu "The Punisher", który za tydzień pojawi się na Netfliksie. "To nie ja umieram. Ja jestem tym, który zabija" – oznajmia nasz bohater w wypakowanym akcją zwiastunie. I staje naprzeciwko Billy'ego Russo, który "ma własną armię".

Zgodnie z oficjalnym opisem 2. sezonu, Frank Castle (Jon Bernthal) stara się wieść normalne życie do momentu, kiedy zostaje uwikłany w usiłowanie zabójstwa młodej dziewczyny (Giorgia Whigham). Kiedy tylko zagłębia się w tajemnicę dziewczyny oraz tych, którzy szukają posiadanych przez nią informacji, na jego plecy spada kolejny ciężar. Nowi i starzy wrogowie zmuszają go do konfrontacji z samym sobą i zaakceptowania swojego przeznaczenia – czyli przeistoczenia się w Punishera.

Obok Bernthala w 2. sezonie pojawią się m.in. Ben Barnes (Billy Russo), Amber Rose Revah (Dinah Madani), Jason R. Moore (Curtis Hoyle), Josh Stewart (John Pilgrim), Floriana Lima (dr Krista Dumont) i Deborah Ann Woll (Karen Page).

A nam pozostaje trzymać kciuki, żeby to nie było pożegnanie z Punisherem. Netflix skasował w tym sezonie "Iron Fista", "Luke'a Cage'a" i "Daredevila", nic więc dziwnego, że fani już szykują się na najgorsze. Czy Frank Castle i jego arsenał będą w stanie przetrwać ten pogrom?

2. sezon "The Punisher" pojawi się 18 stycznia na Netfliksie.