Pierwsze zdjęcie kochanki Hirama Lodge'a z "Riverdale". Seksowna i niebezpieczna Kelly Ripa!

"Riverdale" (Fot. CW)

0

W przyszły czwartek zakończy się miesięczna przerwa od "Riverdale". Wrócimy do objętego kwarantanną miasteczka i jego mieszkańców. Pojawi się w nim pewna nowa i seksowna postać.

Po ponad miesięcznej przerwie czas na powrót do "Riverdale". Co zastaniemy? Miasteczko pogrążone w kwarantannie przypominającej okupację i totalny reżim.

Roberto Aguirre-Sacasa zdradził, że w tych warunkach zrodzą się nowe uczucia. Wpadliśmy już na trop Veroniki i Reggiego, ale to nie koniec, a zaledwie początek zapowiadanych zmian w statusach związków bohaterów serialu.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami zdrady żony dopuści się naczelny czarny charakter 3. sezonu, czyli Hiram Lodge (Mark Consuelos). Aktorka, która zagra rolę pani Mulwray, kochanki ojca Veroniki (Camila Mendes), to Kelly Ripa, prywatnie żona Consuelosa. TV Insider opublikował pierwsze zdjęcie nowej postaci. Czarny kostium i broń w ręce sugerują, że tych dwoje naprawdę będzie do siebie pasować.

riverdale

Pani Mulwray pojawi się po raz pierwszy w "Riverdale" 31 stycznia. W kogo celuje kochanka Hirama? Z wydłużonego trailera dowiadujemy się, że w Jugheada Jonesa (Cole Sprouse).

"Riverdale" jest na Netfliksie. Nowy odcinek 17 stycznia, kolejne co czwartek.