8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Jane the Virgin" (Fot. CW)

CW podaje daty wiosennych premier, w tym "Jane the Virgin". Koniec "Criminal Minds" po 15. sezonie. Al Pacino ma polować na nazistów w serialu "The Hunt". A oprócz tego "GLOW", "Whiskey Cavalier" i nie tylko.

1. CW podaje daty wiosennych premier, w tym "Jane the Virgin". 5. i zarazem już finałowy sezon "Jane the Virgin" wystartuje w środę 27 marca, po "Riverdale". Z kolei 2 maja zadebiutuje 5. i również ostatni sezon "iZombie". 6. sezon "The 100" będzie mieć premierę 30 kwietnia, tydzień po zakończeniu 1. sezonu "Roswell, New Mexico". "Legends of Tomorrow" wróci po dłuższej przerwie 1 kwietnia, a nowy serial "In the Dark" wystartuje 4 kwietnia, tydzień po finale sezonu "Legacies".

2. Koniec "Criminal Minds" po 15. sezonie. Kryminalny tasiemiec telewizji CBS pożegna się z widzami 10-odcinkową 15. serią, którą zobaczymy w sezonie 2019/2020. Jakie są plany na finałowe odcinki? O tym opowiada showrunnerka Erica Messer.

3. Al Pacino ma polować na nazistów w serialu "The Hunt". Al Pacino jest bliski podpisania kontraktu na występ w "The Hunt" Amazona. Serial produkowany przez Jordana Peele'a opowiadać o polowaniu na ukrytych nazistów w Nowym Jorku w 1977 roku.

4. Adam Rose w nowej "Veronice Mars". Adam Rose powróci jako Max w nowej serii "Veroniki Mars", którą pokaże Hulu.

5. Breeda Wool z rolą w "GLOW". Aktorka znana z "UnReal" dostała rolę powracającą w 3. sezonie "GLOW". Zagra tancerkę z jednego z hoteli i kasyn w Las Vegas.

6. "Whiskey Cavalier" ze slotem po Oscarach. "Whiskey Cavalier" oficjalnie ma zadebiutować w ABC w środę 27 lutego, ale stacja zdecydowała się pokazać pierwszy odcinek wcześniej – 24 lutego, po Oscarach, o godz. 23:35. Trzy dni później ten sam odcinek zostanie pokazany jeszcze raz. "Whiskey Cavalier" będzie pierwszym serialem wyemitowanym po Oscarach.

7. Jonathan Bennett pojawi się w "Supergirl". Aktor znany z "Mean Girls" pojawi się w 14. odcinku w roli urzędnika, któremu Supergirl ratuje życie. Niestety, okazuje się, że facet nienawidzi kosmitów.

8. Zwiastun 2. sezonu "The Oath". 2. sezon serialu o policyjnych gangach startuje 21 lutego.

theoath056

REKLAMA