Jordan Peele zaprasza do "Weird City". Zobaczcie zwiastun szalonej antologii science fiction

"Weird City" (Fot. YouTube Premium)

Znudzeni jedzeniem kawioru bogacze, dla których pranie własnych ubrań jest czymś odrażającym. Do takiego świata zaprasza reżyser "Uciekaj!" w pierwszym zwiastunie "Weird City".

Tytułowe "dziwne miasto" to metropolia, w której klasa średnia wymarła. Bogacze żyją w zamkniętych enklawach, a o świecie tych mniej zamożnych opowiadają jak o krainach z najstraszniejszych bajek. Taką dystopię prezentują Jordan Peele i Charlie Sanders w pierwszym zwiastunie nowej antologii od YouTube Premium.

Technologia zastępująca ludzkie kontakty, dopasowywanie par przy użyciu DNA, relacje ludzi z maszynami. "Weird City" na pierwszy rzut oka wygląda jak "Black Mirror", ale w kompletnie zwariowanej i komicznej odsłonie. Peele i Sanders (scenarzysta "Key & Peele) obiecują satyryczne spojrzenie na świat w przyszłości, która wcale nie jest tak bardzo odległa.

Jeśli jeszcze nie jesteście przekonani, to koniecznie zobaczcie wypakowaną znanymi serialowymi i filmowymi twarzami obsadę antologii: Rosario Dawson ("Jane the Virgin"), Steven Yeun ("Burning"), Gillian Jacobs ("Love"), Michael Cera ("Arrested Development"), Awkwafina ("Crazy Rich Asians"), Yvette Nicole Brown ("Community"), Ed O'Neill ("Modern Family"), Dylan O'Brien ("Teen Wolf"), Laverne Cox ("Orange Is The New Black"), Sara Gilbert ("The Conners") oraz Mark Hamill ("Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy").

"Weird City" będzie miało premierę 13 lutego na platformie YouTube Premium, która obecnie nie jest jeszcze dostępna w Polsce.

REKLAMA